Bawełniane body z kołnierzykiem

 

Sklepy z ubrankami dla niemowląt są idealnym miejscem na skompletowanie całej wyprawki dla malucha. Wszystkie oferowane produkty posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i są sprawdzone, zatem bezpieczne dla dzieci.

W jakim kolorze kupimy body niemowlęce?

body z kołnierzykiem 62Z pewnością zakup ubranek dla niemowlaka jest miłym zajęciem dla każdej mamy. To przeważnie na ich barkach spoczywa obowiązek skompletowania wyprawki, w której nie może zabraknąć smoczków, butelek, pościeli czy ubranek. Maluchy szybko się brudzą, zatem trzeba mieć spory zapas różnego rodzaju odzieży, którą nadążymy prać i prasować, aby zawsze była dostępna czysta. Najbardziej popularne są body z kołnierzykiem 62, które mogą stanowić codzienne ubranie lub odświętne. W obecnych czasach wybór ubranek dla niemowląt jest tak duży, że znajdziemy nawet marynarki i sukienki tiulowe dla dzieci. Body pod względem kroju są bardzo praktyczne, ponieważ mają rozpięcie na zatrzaski w kroku, które pozwala na szybką zmianę pieluszki bez konieczności ściągania całego ubranka. Można je zakładać jako samodzielne ubranko w upalne dni lub jako góra do spodenek czy spódniczki. Możemy je znaleźć w wielu kolorach dedykowanych chłopcom i dziewczynkom, a także w wersji z nadrukami czy falbankami. Co do rozmiaru body, to bez kłopotu kupimy je w rozmiarze do pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem dla niemowląt. Ponadto znajdziemy także mniejsze modele, które są przeznaczone dla wcześniaków oraz większe dla maluchów, które mają około dwóch lat i noszą pieluszki.

Model z kołnierzykiem jest zakładany przez główkę i ma najczęściej dwa guziczki lub zatrzaski. Rozmiar sześćdziesiąt dwa powinien pasować na noworodka lub dwumiesięczne niemowlaka. Warto mieć ich przynajmniej trzy – cztery pary na zmianę.