Catering firmowy spodobał się pracownikom

Jakiś czas temu zostałam zatrudniona w dużej korporacji. Byłam odpowiedzialna za wiele rzeczy. Lubiłam moją prace i chciałam jak najbardziej wykazać się żeby mój szef był ze mnie zadowolony. Parę dni temu dowiedziałam się, ze na dole restauracja została zamknięta i niestety miejsce to zostało wynajęte firmie, która nie będzie prowadziła w nim już restauracji. W naszej firmie wiele osób korzystało z restauracji i chodziło tam na obiad. Postanowiłam zorientować się odnośnie cateringu. 

Udało mi się wybrać dobry catering

profesjonalny catering firmowy KatowiceStwierdziłam, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie bo dzięki temu, że firma będzie dowozić jedzenie to pracownicy nie będą musiały marnować czasu na dojazd do miejsca żeby zjeść smaczny posiłek. Postanowiłam skorzystać z Internetu. Wpisałam w wyszukiwarce profesjonalny catering firmowy Katowice i pojawiło mi się wiele firm, które świadczyły takie usługi. Zależało mi żeby jedzenie było smaczne i urozmaicone. Wiele osób w naszej firmie z tego co wiedziałam było wegetarianami, część osób nie jadło węglowodanów czy glutenu więc musiałam dobrać firmę, która oferowała zróżnicowane posiłki. Najbardziej spodobała mi się firma, która działała na rynku już od jakiegoś czasu. Menu składało się z kilku potraw ale były one przemyślane i każdy znalazł w menu coś odpowiedniego dla siebie. Posiłki zawierały mięso, w niektórych był same warzywa wydawało mi się, że każdy będzie zadowolony. Na spotkanie właściciel przyniósł ze sobą kilka potraw na spróbowanie więc mogłam się przekonać jak poszczególne potrawy smakują. Byłam pod ogromnym wrażeniem jakości potraw. Podpisaliśmy współpracę. Pracownicy zatrudnieni w korporacji byli zadowoleni z cateringu jaki udało mi się załatwić. Profesjonalny catering firmowy Katowice był strzałem w dziesiątkę.

Ceny, które wynegocjowałam z firmą były przystępne więc wielu pracowników korzystało z cateringu. Jedzenie było zapakowane w pudełka, które był dobre dla środowiska. Jedzenie było zawsze ciepłe więc każdy z pracowników mógł zjeść coś smacznego i ciepłego za niską cenę. Mój szef był zadowolony z mojego pomysłu, który zdecydowałam się wprowadzić do naszej firmy. Catering spodobał się i to był strzał w dziesiątkę. Praca w korporacji bardzo mi się podobała dlatego starałam się zaskakiwać pracowników i mojego szefa.