Ciekawa oferta białych niemowlęcych łóżeczek

 

Małe dzieci śpią bardzo dużo, gdyż jest to niezbędny warunek prawidłowego wzrostu i rozwoju. Każdy rodzic powinien zadbać o to, by maluch miał zapewniony komfort, by nic nie zakłócało jego odpoczynku. Kompletując wyprawkę niemowlęcą warto wybrać zatem wysokiej jakości łóżeczko, które można dobrać do swojego gustu i preferencji. W sklepach dostępne są modele w różnorodnych kolorach, dzięki czemu każdy klient może wybrać to, co najbardziej mu się podoba. Ważne, by zwrócić uwagę na to, by nie posiadało na ostrych i wystających elementów, a także zdecydować się na modele, które pomalowane są bezpieczną farbą dla maluchów.

Wysokiej jakości białe łóżeczko bezpieczne dla niemowlaka

białe łóżeczka dla niemowlątW pierwszych miesiącach życia sprawdzą się osłonki, które mogą być umieszczone na szczebelkach Rodzice, którym zależy na neutralnym kolorze, mogą zdecydować się na białe łóżeczka dla niemowląt, które są bardzo uniwersalne, a jednocześnie praktyczne. Wybór tego typu produktów jest duży, dlatego można zdecydować się na odpowiedni model. Wiele łóżeczek posiada wyjmowane szczebelki, które sprawdzają się w przypadku starszych niemowląt, gdyż umożliwiają samodzielne wchodzenie i wychodzenie z łóżeczka. Szczebelki chronią przed upadkiem, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci, które wiercą się podczas snu. Większość modeli łóżeczek posiada regulowaną wysokość, która z reguły jest trzystopniowa. Dzięki temu można zadbać o kręgosłup rodziców, którzy wygodnie mogą wyjmować noworodka. W przypadku maluchów, które siadają i wspinają się, konieczne jest ustawienie materaca najniżej. Dzięki temu będzie miał zapewnione maksimum bezpieczeństwa. Dla rodziców, którzy chcą mieć wszystkie rzeczy pod ręką, doskonałym wyborem będą łóżeczka z wbudowaną szufladą. Dzięki temu można zaoszczędzić miejsce w domu, a praktyczny schowek sprawdzi się do przechowywania różnorodnych rzeczy, pieluch oraz kosmetyków. W przypadku posiadania dodatkowej komody można zrezygnować z tego rozwiązania i zdecydować się na łóżeczka bez szuflad.

Warto zwrócić uwagę także na to, by łóżeczko posiadało przewijak, dzięki któremu będzie można zmienić pieluszkę maluchowi. Wiele łóżeczek występuje już w zestawie z przewijakiem, w razie braku tego rozwiązania, można dokupić ten element dodatkowo. Wiele dostępnych modeli jest prostych w montażu, a materiały, jakich użyto do ich produkcji, są certyfikowane, farby atestowane, dzięki czemu spełniają normy bezpieczeństwa.