Co jest najważniejsze w tybetańskich misach?

W ostatnim czasie zapanowała prawdziwa moda na rozwój duchowy, dzięki czemu można oczekiwać większej oferty narzędzi z tym związanych. W sklepach internetowych jest spora ilość przedmiotów, które mogą pomóc się rozwinąć, choć zawsze trzeba pamiętać, że najważniejsza jest własna praktyka dzięki której osiąga się wspaniałe rzeczy. Postaram się napisać coś więcej o przyrządzie z dalekiego wschodu, który jest niezwykle popularny.

Intencja jest rdzieniem korzystania z misy tybetańskiej

misy tybetańskieW wielu miejscach można dostać tybetańskie misy, które mają na celu wspomóc rozwój duchowy. Chodzi ogółem o większy relaks, a także stymulację czakr. Jednak trzeba wiedzieć co jest rdzeniem takich mis, a raczej korzystania z nich. Chodzi w tym przypadku o intencję. To właśnie od tego czego się pragnie, od intencji w której wystukuje się rytm na misie można osiągnąć dany cel. Trzeba więc zawsze starać się sprecyzować swoją intencję oraz sprawić, by była jak najmocniejsza. W tym przypadku dużym plusem jest prostota jeśli chodzi o korzystanie z tybetańskiej misy, bo można w pełni skupić się na danej intencji. Każdy może korzystać z tego narzędzia i osiągać konkretne efekty, najważniejsze żeby poświęcić się regularnej praktyce. Nie musi ona wcale zajmować długiego czasu, wystarczy choć kilka minut dziennie. Choć oczywiście im dłużej się tym zajmuje tym lepiej. Ale praktyczniej jest regularne kilka minut czy raz w miesiącu spędzić nad tym godzinę. Misy tybetańskie mogą pomóc osiągnąć wiele dobrego. Sam gdy pierwszy raz spróbowałem korzystać z tego narzędzia byłem zaskoczony swoimi odczuciami. Byłem znacznie bardziej spokojny niż zwykle i mogłem myśleć znacznie trzeźwiej. Do tego medytacja staje się znacznie głębsza jeśli używam tybetańskiej misy. To wszystko to zalety dzięki którym naprawdę cenię ten przyrząd.

Rozwijać się można na wiele różnych sposobów. Nie można dbać tylko o czysto materialne i fizyczne rzeczy. Warto też wspomóc swój umysł oraz ducha, bo dzięki temu możliwa jest znaczna poprawa samopoczucia oraz ogólnego poczucia szczęścia. Jestem pewien, że każdy kto tego spróbuje w pełni doceni efekty które zdoła osiągnąć, szczególnie skoro to wszystko będzie wynikiem własnego wysiłku. Właśnie takie osiągnięcia okazują się najcenniejsze dla większości ludzi.