Eleganckie kolczyki ze złota

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a wraz z nim sylwester oraz karnawał. Jest to czas licznych bali i imprez, na których każda kobieta może się poczuć jak królowa. Okres karnawałowy to również czas studniówek. Ogromnym zainteresowaniem już teraz cieszą się więc sklepy z sukniami balowymi. Zwiększony ruch odnotowują również sklepy jubilerskie.

Kolczyki idealne na bal

złote kolczyki wiszące 585Każda kobieta lubi od czasu do czasu poczuć się wyjątkowo. Takie wydarzenia, jak bale sylwestrowe czy studniówki są pretekstem do tego, żeby założyć balową suknię, pięknie się uczesać, umalować, by móc błyszczeć na eleganckim przyjęciu. Oprócz kreacji ważnym elementem balowych stylizacji są dodatki, najlepiej srebrne lub złote. W tym sezonie najchętniej kupowane są złote kolczyki wiszące 585, próba ta bowiem posiada odpowiednią cenę przy wysokiej jakości złota. Wiszące kolczyki pięknie podkreślają kobiecą szyję, dodając subtelności i tajemniczości. Do wyboru mamy całe mnóstwo modeli takich kolczyków, od bardzo delikatnych po bogato zdobione, mocno rzucające się w oczy. Kolczyki muszą być dopasowane do kreacji. Jeżeli suknia jest skromna, to możemy sobie pozwolić na zastosowanie dużych, ozdobnych kolczyków. Dużo też zależy od naszej urody i preferencji. Drobne kobiety powinny raczej stawiać na delikatne dodatki, bez względu na to, jakiego rodzaju kreację mają na sobie. Ostateczna decyzja powinna jednak należeć do naszego gustu. Kupujmy tą biżuterię, w której czujemy się najlepiej.

Wiszące kolczyki są bardzo wyrazistym dodatkiem, nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem w obecnym sezonie sylwetrowo- karnawałowym. Spośród wszystkich dostępnych modeli, to te wykonane ze złota cieszą się największą popularnością. Idealnie pasują one do kreacji balowych w różnych kolorach.