Endermologia w Białymstoku

Zgrabne, szczupłe ciało i wymodelowana sylwetka bez zbędnego tłuszczu czy cellulitu, to marzenie wielu kobiet. Kiedy dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, warto zastanowić się nad innymi metodami uzyskania wymarzonej figury.

Zabieg endermologii – białystok

endermologia - białystokPopularna ostatnio endermologia, to inaczej masaż podciśnieniowy. Wytwarzany podczas zabiegu duży nacisk, głęboko oddziałuje zarówno na skórę, jak i na podskórną tkankę łączną. Do takiego masażu ubiera się specjalny kombinezon, aby maszyna nie miała bezpośredniego kontaktu z ciałem. Głowica do wykonywania zabiegu składa się z dwóch wałeczków, które zasysają między siebie fałd skóry i rolują go. Intensywność zabiegu zależy od partii ciała, na której jest wykonywany. Np. masaż twarzy i szyi będzie dużo łagodniejszy i delikatniejszy niż  skóry na udach czy pośladkach. Tak intensywnie masowana skóra zostaje pobudzona do regeneracji, odnowy i oczyszczania się z toksyn. Endermologia poprawia krążenie i dotlenia komórki. Dodatkowo pobudza fibroblasty produkujące kolagen, który odpowiada za elastyczność i sprężystość skóry. Endermologia daje doskonałe rezultaty przede wszystkim w walce z cellulitem. Pomaga też w odchudzaniu, ujędrnianiu poszczególnych partii ciała na nawet w zwalczaniu niektórych dolegliwości bólowych. Stosuje się ją także na twarz w celu poprawy ogólnego owalu, nadania sprężystości oraz wygładzenia zmarszczek. Gabinetów przeprowadzających zabieg endermologii najlepiej poszukać w internecie, wpisując też nazwę swojego miasta np. endermologia – białystok. Każdy profesjonalny gabinet ma dziś swoją stronę, bądź wizytówkę online, dzięki której możemy zdobyć kontakt, żeby umówić się na zabieg. Endermologia trwa około pół godziny. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów. Bezwzględnym przeciwwskazaniem są żylaki, ale też przyjmowanie leków rozrzedzających krew, nowotwory, zapalenie żył, czy liczne tłuszczaki. Endermologii nie powinny poddawać się kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. 

Endermologia to dobry sposób na wymodelowanie całej sylwetki, odmłodzenie twarzy oraz oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn. Pamiętajmy, że aby zabieg był bezpieczny,  należy przeprowadzać go w sprawdzonym gabinecie, pod kontrolą specjalisty.