Gdzie kupić Fenix Mini?

 

By cieszyć się waporyzacją na najwyższym poziomie, należy zaopatrzyć się w możliwie jak najlepszy waporyzator. W przeciwnym wypadku, do waporyzacji, możemy się jedynie zniechęcić, uznając, że ta metoda nie jest warta ani czasu, ani pieniędzy.

Dobre sklepy z waporyzatorami

fenix mini sklepWaporyzacja, czyli odparowywanie, to metoda na pozyskiwanie leczniczego CBD z produktów konopnym, ze szczególnym uwzględnieniem legalnej marihuany. W waporyzatorach, materiał roślinny, jest jedynie odparowywany za pomocą bardzo wysokiej temperatury, a nie spalany, co decyduje o tym, że nie inhalujemy się dymem przesyconym substancjami smolistymi i związkami rakotwórczymi, a gęstą i chłodną parą wodną. Ponadto, w procesie odparowywania, niemal nie dochodzi do strat w suszu marihuany, co czyni go najbardziej efektywną z metod pozyskiwania CBD. Jednym z najpopularniejszych waporyzatorów na rynku jest Fenix Mini i nie jest tak bez przyczyny, albowiem jest nie tylko wydajny i niezawodny, ale i niedrogi. Do jego głównych zalet należy zaliczyć akumulator o pojemności 1600 mAh i fakt, że urządzenie posiada regulację o jeden stopień od 160-220 stopni Celsjusza. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które w urządzeniach z tej półki cenowej są rzadko spotykane. Jeżeli zainteresował nas Fenix Mini sklep online jest miejscem, gdzie możemy zakupić go najtaniej. Bowiem w sklepach stacjonarnych, ceny tego modelu, sięgają nawet 500 złotych, podczas, gdy w sieci możemy go zakupić nawet 150 złotych taniej.

Do Fenixa warto dokupić szklany ustnik, dzięki czemu urządzenie, będzie w pełni oddawało smak i aromat waporyzazowanego „zioła”. Warto mieć na uwadze, że ten model sprawdza się zarówno wśród początkujących, jak i bardziej doświadczonych konsumentów legalnej marihuany z CBD.