Gdzie w lubuskim znajdę garaż blaszany?

 

Ostatnio kupiłem sobie motor, a dla całej osoby rowery. Mieliśmy też w domu dwa samochód, który nie był zbyt często używany oraz quad. Zimą musieliśmy mieć gdzie przechowywać te wszystkie pojazdy. Nie chcieliśmy, żeby przez całą zimę stały na parkingu przed blokiem. Wpadliśmy z żoną na pomysł, że najlepiej będzie jeśli wynajmiemy jakiś blaszany garaż. I tak nie zamierzaliśmy korzystać z tych sprzętów przez najbliższe miesiące, także garaż nie musiał znajdować się nawet w najbliższym dla nas sąsiedztwie.

Wynająłem garaż blaszany

garaże blaszane lubuskieTo był bardzo dobry pomysł. Poszukiwania odpowiedniego dla nas garażu rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: garaże blaszane lubuskie i zaczęliśmy przeglądać oferty. W wybranej przez nas okolicy znaleźliśmy całkiem interesującą ofertę dotyczącą wynajmu. Ktoś chciał wynająć garaż blaszany. Gwarantował, że jest on zupełnie bezpieczny i legalny. Pojechaliśmy na miejsce, aby spotkać się z jego właścicielem. Garaż okazał się być w bardzo dobrym stanie. Znajdował się na strzeżonym osiedlu i był cały czas pod monitoringiem. Właściciel chciał go wynająć, ponieważ aktualnie go nie potrzebował. Cena nie była zbyt wygórowana. Garaż był bardzo solidny. Wykonany był z nierdzewnej blachy pokrytej warstwą cynku. Otwierał się za pomocą bramy rolowanej. Miał podwójne zamknięcie. Zamykany był na kłódkę oraz zamek. Dzięki temu mieliśmy pewność, że nasze sprzęty będą bezpieczne przez tych kilka miesięcy. Garaż był w środku bardzo przestronny i pojemny. Bez problemu mogliśmy zmieścić w nim wszystko, czego przez zimę nie używaliśmy. Zdecydowaliśmy się go wynająć. Właściciel zapewniał nas, że garaż jest bardzo solidnie i profesjonalnie wykonany i nigdy nikomu nie udało się do niego włamać. Brama jest nawet wykonana z kuloodpornego tworzywa, dlatego nie ma szans przebicia się w ten sposób przez zamek.

Byliśmy bardzo zadowoleni z wynajętego garażu blaszanego. Była to solidna blaszana konstrukcja, która była nie tylko trwała, ale także przede wszystkim bezpieczna. Brama otwierała się bardzo lekko, ale zamek był trwały i solidny. Garaż dla wygodny posiadał również drugie, boczne wyjście, które również było odpowiednio zabezpieczone. Po zimie zdecydowaliśmy się całkiem odkupić garaż, ponieważ uznaliśmy że będzie nam potrzebny, a lepszego nie znajdziemy.