Jak wybrać oryginalne body dziecięce?

Kiedy w rodzinie na świat przychodzi dziecko, często dostaje ono cały zestaw odzieży „w spadku” po swoim starszym rodzeństwie lub innych członkach rodziny. Jednak nie zawsze spotyka się to z aprobatą rodziców. Nic w tym dziwnego, skoro chcą oni ubrać dziecko unikalnie i po swojemu. Aby nadać jeszcze bardziej oryginalnego i unikatowego charakteru dziecięcym śpioszkom, warto postawić na ciekawe nadruki, napisy lub aplikacje.

Trwałe i efektowne body dla maluszka

wytrzymałe body dziecięce z własnym nadrukiemNajlepszym sposobem na to, by wyrazić swoje poczucie humoru na dziecięcym ubranku lub dodać maluszkowi ciekawego wyglądu na większe wyjścia będzie zamówienie personalizowanych śpioszków opatrzonych oryginalnym, zabawnym lub wzruszającym napisem. Można użyć gotowej ilustracji, inspirującego cytatu lub naszyć metryczkę dziecka na ubranko. Istnieje wiele możliwości zamienienia nudnych jednolitych bodziaków czy pajacyków w istne dzieła sztuki! Personalizowane ubranka to też doskonały pomysł na okazjonalny prezent dla dziecka. Dziadkowie, chrzestni lub przyjaciele rodziny mogą sprawić maluszkowi wytrzymałe body dziecięce z własnym nadrukiem i podarować je rodzicom np. z okazji urodzin, chrztu lub wizyty w domu dziecka. Jest to zawsze praktyczne rozwiązanie, ponieważ bodziaki zużywają się szybko będąc jednym z najczęściej używanych przez rodziców w pierwszych miesiącach życia elementem garderoby. Opiekunom często brakuje kolejnych śpioszków, ponieważ wszystkie są w praniu lub zwyczajnie się zużyły. Umieszczając na nich zabawny napis, dedykację, motto lub obrazek dajemy rodzicom nie tylko funkcjonalny, ale i piękny prezent. Bodziaki zamawiać można przez strony internetowe, gdzie czekają na nas ciekawe gotowe wzory i szablony, w których możemy np. zmienić samo imię dziecka lub dodać napisy o indywidualnym charakterze. Do wyboru jest wiele aplikacji i obrazków zarówno drukowanych maszynowo, jak i haftowanych ręcznie.

Śpioszki są niezwykle odporne na rozciągnięcie, zmechacenie czy rozerwanie. Wytrzymują pranie w bardzo wysokich temperaturach. Wykonane są ze stuprocentowej bawełny z domieszką elastycznych włókien, co zapewni dziecku komfort i swobodę ruchów kiedy będzie się ono uczyć siadać, a następnie chodzić. Solidne wykończenia oraz piękne napisy sprawią, że rodzice będą chcieli zamawiać je ciągle, dlatego istnieje możliwość nabycia ubranek w praktycznych wielopakach. To doskonały pomysł na prezent od całej rodziny.