Jakie efekty osiągniemy mezoterapią igłową?

Dzięki prężnie rozwijającej się technologii mamy dziś możliwość korzystania z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, które już w żaden sposób nie przypominają bolesnych operacji sprzed laty. Zabiegi te są co więcej wykonywane w taki sposób, aby ich działanie było jak najbardziej zbliżone do naturalnego, co ma ogromne znacznie dla bezpieczeństwa oraz zdrowia klientów. 

Zalety mezoterapii igłowej 

mezoterapia bydgoszczJeszcze całkiem niedawno chcąc efektywnie odmłodzić skórę twarzy miałyśmy w zasadzie tylko jeden wybór, a była nim operacja plastyczna przy użyciu skalpela. Często bolesna i nieprzyjemna dla wielu z nas. Na przestrzeni wielu lat jednak dziedzina medycyny estetycznej rozwinęła się do takiego stopnia, że dziś mało która poprawka naszej urody wymaga pełnej operacji dlatego też kobiety znacznie częściej i chętniej korzystają z nowoczesnych zabiegów, które są zarówno bezinwazyjne lub polegają na naprawdę niewielkiej ingerencji w ciało, jak i są oczywiście znacznie tańsze od niegdysiejszych operacji. Do takich zabiegów z całą pewnością należy mezoterapia Bydgoszcz posiada kliniki w których możemy poddać się takiemu zabiegowi. Mezoterapia daje nam niezwykłe i przede wszystkim szybko widoczne efekty, a przeprowadzając ją regularnie możemy opóźnić pojawienie się głębokich zmarszczek. Zabieg ten polepsza także kondycję naszej cery poprawiając jej elastyczność oraz nawilżenie. Szczególnie polecana jest mezoterapia igłowa podczas której do naszej skóry wstrzykiwany jest specjalny koktajl składający się ze związków nawilżających, rewitalizujących oraz mających za zadanie opóźnić proces starzenia się skóry. Taki koktajl dobierany jest indywidualnie pod zapotrzebowania każdej z nas i w zależności od tego, jaki problem chcemy zwalczyć. Składniki mają za zadanie uruchomić nasze naturalne procesy odnowy dzięki czemu ciało zaczyna produkować więcej kolagenu oraz elastyny, czyli związków odpowiedzialnych właśnie za jędrność i napięcie skóry. Efektem tego nasze zmarszczki zostają spłycone, a cera nabiera naturalnego blasku.

Mezoterapia igłowa to jedynak nie tylko zabieg polecany osobom, które chcą opóźnić widoczne efekty na ciele, jakich przybywa nam z wiekiem. Za pomocą tego zabiegu możemy również podjąć walkę z cellulitem. Oczywiście wówczas zupełnie inne składniki są używane w tym celu, niemniej rezultaty można określić jako bardzo podobne, jak w przypadku właśnie tradycyjnej mezoterapii: nasza skóra zaczyna być bardziej napięta, a co własnie za tym idzie cellulit zredukowany.