Jakie etui dobrać do iphone7?

 

W dwudziestym pierwszym wieku człowiek i telefon stają praktycznie nierozłączni. Ta inteligentna urządzenia obecnie posiadają tyle funkcji, że zastępują sobą inne urządzania, takie jak aparat czy kamera. Etui na telefon pełni wiele funkcji – szczególnie ochronna i estetyczną. Powiemy jak dobrać odpowiednie etui na iphone7.

Idealne etui na iphone7

etui iphone7Bardzo wielu konsumentów czeka z niecierpliwością, aż na rynku pojawi się nowy model iPhone. Wiedzą, że kolejny model zostanie rozbudowany o nowe, innowacyjne funkcje. Iphone 7 swoją premierę miał w roku 2016. Od tej daty minęło już sporo czasu, dlatego teraz cena za taki aparat spadła. Do tego modelu, tak samo jak do innych telefonów, dobiera się odpowiednie etui. Przede wszystkim dlatego, że iphony są delikatna i podatne na uszkodzenia mechaniczne – oczywiście zalecane jest także zabezpieczenie telefonu specjalnym szkiełkiem hartowanym. Etui jednak powinno  w jakiś sposób  odzwierciedlać nasz styl. Sama obudowa telefonu najczęściej ma jednolity kolor i nie przedstawia się szczególnie ciekawie pod względem dekoracyjnym. Takie etui ożywi nasz telefon i nada mu spersonalizowany wygląd. Dla każdego znajdzie się inne etui iphone7. Dla zwolenników klasyki poleca się klasyczny wygląd obudowy – na przykład skórzane etui, o jednolitym kolorze. Dla zwolenników – najczęściej kobiet – szaleństw również wybór etui jest ogromy. Etui w ornamenty, kwiaty, kolorowe motywy czy z dodatkowymi aplikacjami, w formie na przykład brokatu czy innych elementów.  Etui mogą występować w formie książkowej okładki, dzięki czemu chronią także ekran telefonu, jak i zwykłej nakładki nakładanej na tył telefonu.

Etui na telefon taki jak iphone7 nigdy nie powinno być nudne. Jest tyle możliwości w tym temacie, że z pewnością każdy dobierze coś dla siebie. Jest wersja klasyczna, jak i męska i damska, a nawet taka stworzona z myślą o dzieciach.