Katana jeansowa z ćwiekami na chłodne dni

W obecnym klimacie pogoda sprawia wiele problemów. Prognozy pogody są coraz mniej trafne, ponieważ pogoda staje się coraz bardziej nieprzewidywalna. Kiedy letnie dni pomału zmieniają się w jesienne jest to szczególnie uciążliwe. To samo dzieje się, jeśli chodzi o sierpniowe wieczory, które mogą nosić w sobie znamiona nadchodzącego chłodu. Jak się wtedy ubrać, żeby się nie przegrzać ani nie przemarznąć?

Jeansowa kurtka przychodzi z pomocą

katana jeansowa z ćwiekamiPrzejścia pór roku to wymagający okres, jeśli chodzi o ubrania. Rano jest zimno, a w ciągu dnia potrafi zrobić się przyjemnie ciepło. Dlatego też nie warto zakładać sweterka lub bluzki z długim rękawem, a zamiast tego ubrać się w krótki rękawek i na wierzch zarzucić coś, co w razie potrzeby możemy zdjąć i powiesić na oparciu krzesła lub schować do torebki. Takim rozwiązaniem jest właśnie katana jeansowa z ćwiekami. Niezbędny element każdej garderoby jest niezastąpiony na takie okazje. W sklepach internetowych i stacjonarnych znajdziemy szeroki wybór takich kurtek, które są kultowe i moda na nie nie przemija. Katany mogą być krótkie, ale znacznie popularniejsze są dłuższe. Popularność obecnie zdobywają kurtki oversize, które zmieszczą pod spodem kilka warstw ubrań, gdybyśmy potrzebowali lepszego zabezpieczenia przed chłodem. Ćwieki są ciekawym dodatkiem przełamującym bladoniebieską monotonię jeansowego materiału. Z kołnierzykiem lub bez, z nadrukiem na plecach lub z przodu – możliwości jest naprawdę wiele. Katana z ćwiekami jest wyborem dla kobiet i dziewczyn, które wolą ubierać się z pazurem niż delikatnie. Umieszczone najczęściej na pagonach, ramionach i kieszonkach ozdoby dodają kurtce wyrazistego stylu. Czasem jednak zdobią one kurtki wzdłuż zapięcia lub zastępują guziki. Im więcej ćwieków, tym drapieżniej wygląda katana i jej właścicielka.

Jeans to dobre rozwiązanie na chłodniejsze dni. Nie jest zbyt gruby, więc nie zapewni nam dużo ciepła, ale za to znakomicie chroni przed powiewami powietrza. W wietrzne dni możemy więc liczyć na ochronę. Jeansowa kurtka to jeden z ciuszków, które prawie każdy posiada w swojej szafie, tak jak czarne spodnie, biały t-shirt i klasyczne jeansy. Niektórych ubrań po prostu nie da się zastąpić i nie podlegają one przemijającej modzie, broniąc się swoją użytkowością.