Kreacja dla córki na wesele

Jakiś czas temu otrzymaliśmy od mojej kuzynki zaproszenie na ślub i wesele. Wesele będzie się odbywać w pałacyku niedaleko miejsca zamieszkania i oprócz dorosłych zapraszane są również dzieci, które będą miały zapewnioną animatorkę oraz własny kąt. Mamy dość dużą rodzinę, w której jest mnóstwo dzieci, więc zapewne będzie to ciekawe doświadczenie. 

Różowe sukienki tiulowe na wesele

sukienka tiulowa dla dziewczynkiMoa córka jak dowiedziała się, że idzie na wesele była zachwycona. Oczywiście nawet dla takiej małej dziewczynki bardzo ważna jest kreacja. Która z nas będąc małą dziewczynką nie marzyła o kreacji podobnej do tych, które noszą księżniczki w bajkach. Postanowiłam, że znajdziemy kreację, która spełni marzenia mojej córki. Żeby nie ciągać mojej pięcioletniej córy po sklepach postanowiłam do poszukiwań wykorzystać internet. Oczywiście w wyszukiwarce wpisałam hasło sukienka tiulowa dla dziewczynki. Nawet się nie spodziewała, że aż tyle wynik,ów się pojawi. Na moim ekranie wyświetliły się przeróżne kreacje, niektóre same wyglądały jak suknie ślubne dla dzieci. Razem z Zuzką ustaliłyśmy, że sukienka ma być koniecznie w kolorze różowym, inny nie wchodzi w grę. Dlatego postanowiłam zawęzić wyniki wyszukiwania do różowa sukienka tiulowa dla dziewczynki. Co prawda nie do końca spełniło to oczekiwania, ponieważ różowy jest typowo dziewczęcy, więc większość sukienkę jest właśnie w tym kolorze. Na szczęście udało nam się znaleźć sukienkę, która skradła serce mojej córki. 

Sukienka już przyszła. Moja córka nie chcę się z nią rozstawać. Po pierwszej przymiarce nie chciała jej zdjąć. Co prawda nie dziwię jej się, ponieważ na prawdę wygląda jak mała księżniczka. Sukienka świetnie na niej leży, a krój jest dziewczęcy, a nie przypominający suknie ślubnych dla dorosłych.