Krótkoterminowe wynajęcie agregatu

Impreza na której byliśmy niedawno miała, wedle organizatora, mieć wszystkie udogodnienia, łącznie z możliwością podciągnięcia prądu do obozu. Okazało się to jednak niemożliwe, gdyż na kilka dni przed imprezą organizatorzy oświadczyli nam iż nie będzie takiej możliwości z przyczyn technicznych. Bez źródła zasilania oświetlenia i sprzętu, wyjazd mógł okazać się bardzo niewygodny.

Bezproblemowe wynajęcie agregatu prądotwórczego

wynajem agregatów prądotwórczych wrocławZdecydowaliśmy iść na sposób i wynająć agregat prądotwórczy krótkoterminowo. Nie mieliśmy bowiem w tamtym momencie środków na zakup nowego agregatu, więc kilkudniowy wynajem wydał się najlepszą opcją dla nas dostępną. Musieliśmy tylko znaleźć firmę prowadzącą wynajem agregatów prądotwórczych Wrocław ma jednak takich firm całkiem dużo, więc mogliśmy wybierać nie tylko w samych firmach, ale również w ich ofertach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wynająć duży agregat do zasilania obiektów handlowych. Mamy bowiem bardzo dużo wyposażenia elektrycznego i oświetlenia, potrzebującego stałego zasilania, podobnie jak narzędzia do warsztatu pojazdów. Agregat był dość duży, aczkolwiek mógł zostać przetransportowany na przyczepie samochodowej bez większych trudności. Firma wynajmująca agregaty wymagała tylko minimum formalności, i nie sprawiała żadnych problemów podczas ich załatwiania.

W ledwie dwadzieścia minut mogliśmy odebrać agregat z wyznaczonego miejsca, a cena czterodniowego wynajmu urządzenia okazała się znacznie niższa niż się spodziewaliśmy. Co prawda dodaliśmy własny agregat do listy wyposażenia, jakie w najbliższym czasie planujemy zakupić, aczkolwiek do tego czasu wynajmowanie agregatu jest najlepszym i najpewniejszym rozwiązaniem problemu braku zasilania na każdej imprezie na którą się wybieramy.