Kursy z języka angielskiego dla maturzystów

Będąc w drugiej klasie liceum byłam niemalże w stu procentach pewna, że matura z angielskiego pójdzie mi gorzej niż źle. Nigdy nie miałam głowy do nauki nowych języków, a mimo to udało mi się zdać ją doskonale i to w wersji rozszerzonej! Wszystko za sprawą kursu na który zapisali mnie rodzice i za które jestem im dozgonnie wdzięczna. 

Skuteczne kursy z angielskiego 

kurs maturalny angielski warszawaW wakacje pomiędzy pierwszą, a drugą klasą liceum wiedziałam już na jakie studia chcę się wybrać. Podczas studiowania jednak dla najlepszych uczniów przewidziane były wymiany międzynarodowe, a także sam język angielski był wręcz niezbędny mi do późniejszego zawodu. Dlatego w drugiej klasie liceum starałam się uczyć go dodatkowo na własną rękę. Oglądanie filmów w języku angielskim z polskimi napisami oraz czytanie w języku angielskim dało mi bardzo dużo, jednak zbyt mało, aby dobrze zdać maturę z tego języka i to w wersji rozszerzonej. Rodzice jednak znaleźli w internecie kurs maturalny angielski Warszawa okazała się mieć sporo takich kursów, więc wybraliśmy ten, który posiadał najlepsze opinie. Już po pierwszych zajęciach byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektami. Jestem pewna, że gdyby normalnie w szkole w taki sposób uczono angielskiego nikt by nie miał problemów ze zdaniem matury. Mieliśmy mnóstwo zajęć z rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego, odpowiedzi na pytania wraz z umiejętnością ich uzasadnienia oraz wszystkie te ćwiczenia, których w mojej szkole brakowało.

Co więcej oprócz tego, że kurs przygotowywał stricte do matury i posiadał wiele ćwiczeń, które miały nas przygotować do samego egzaminu to jednak dodatkowo niesamowicie utrwalał oraz poszerzał wiedzę. W przeciągu roku nie tylko nadrobiłam swoje braki, ale poszerzyłam wiedzę do tego stopnia, że moje oceny na lekcjach znacząco się poprawiły, a koniec końców udało mi się zdać maturę z angielskiego lepiej, niż przewidywałam.