Moja przeprowadzka do Anglii

Jakiś czas temu poznałam chłopaka, który na co dzień mieszka w Anglii. Szybko między nam zaiskrzyło. Na początku lataliśmy do siebie samolotem. Ale szybko przestało nam to wystarczać. Kiedy zaczęliśmy myśleć o naszym związku na poważnie uznaliśmy, że najlepiej będzie jak przeprowadzę się do niego. W Anglii miałam dużą szansę na dobrą pracę, a poza tym chłopak był już urządzony. Teraz pozostała mi tylko przeprowadzka, którą musiałam jakoś zorganizować.

Przeprowadziłam się z Polski do Anglii

niedrogie przeprowadzki polska angliaMusiałam przewieźć wiele rzeczy z Polski do Anglii. Nie tylko rzeczy osobistych, ale także mebli i różnych sprzętów AGD i RTV. Chciałam jak najbardziej zaoszczędzić na kosztach, ponieważ nie miałam zbyt dużo oszczędności. Dopiero w Anglii miałam zacząć zarabiać. Poszukiwania odpowiedniej firmy kurierskiej rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: niedrogie przeprowadzki polska anglia, i zaczęłam przeglądać wyniki. Zależało mi na tym, aby przesyłka była niedroga, ale firma kurierska renomowana i polecana. W końcu sprzęty, które miałam przewieźć miały dla mnie wielką wartość. Szybko udało mi się znaleźć jedną firmę, która miała bardzo przystępną ofertę, a do tego dobre opinie klientów. Klienci zachwalali, że przesyłki nadane tą firmą kurierską zawsze docierają na czas i bez uszkodzeń. Wszystko dlatego, że firma nie korzystała z transportu morskiego czy lotniczego tylko transportowała przesyłki bezpośrednio do Anglii. Dostarczała ona przesyłki na terenie całej Anglii. Dużą zaletą tej firmy, było to że zajmowali się oni zarówno małymi przesyłkami jak i przesyłkami wielkogabarytowymi. Można było ubezpieczyć swoją przesyłkę na dowolną kwotę i nie wpływało to zbyt znacząco na cenę przeprowadzki. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy przeprowadzkowej postanowiłam skorzystać z ich usług. Jak się wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Firma okazała się bardzo profesjonalna i fachowa. Szybko i sprawnie dostarczyli przesyłkę do Anglii, gdzie już czekał na nią mój chłopak. Ja już wkrótce doleciałam do Anglii samolotem. Przesyłka dotarła na miejsce nie uszkodzona. Byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się tak szybko i sprawnie dostarczyć wszystkie rzeczy z Polski do Anglii. Teraz mogę już zamieszkać z moim chłopakiem.