Nowoczesne preparaty wykorzystywane podczas mezoterapii

 

Zabiegi kosmetyczne z pogranicza medycyny estetycznej coraz częściej goszczą w salonach urody. Wykorzystywane są nowoczesne preparaty oraz technologie umożliwiające odpowiednią pielęgnację twarzy i ciała, a także zlikwidowanie oznak starzenia skóry. Dla uzyskania spektakularnego efektu odmłodzenia i wymodelowania skóry, zwłaszcza twarzy, stosuje się liczne preparaty zawierające kwas hialuronowy i kolagen oraz witaminy. Zabiegi najczęściej wykonuje się w seriach, aby efekty utrzymywały się dłużej, a skóra była bardziej ujędrniona i odżywiona.

Innowacyjne i skuteczne preparaty do zabiegów mezoterapii

preparaty do mezoterapiiJednym z najbardziej popularnych zabiegów jest mezoterapia. Wykonuje się za pomocą iniekcji bądź innych sprzętów wprowadzających bezpośrednio w skórę odżywcze i regenerujące preparaty, wpływające na gęstość skóry i odmładzające wygląd. Zabiegi wykonywane są praktycznie w każdym z gabinetów i przynoszą bardzo dobre rezultaty. Skóra jest odpowiednio przygotowana, a za pomocą cienkich igieł lub mikronakłuć prowadzane są preparaty do mezoterapii o bogatym składzie, intensywnie wpływające na procesy zachodzące w skórze. Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie, celem podniesienia komfortu. Do zabiegów używa się nowoczesnych i atestowanych preparatów na bazie kwasu hialuronowego lub kolagenu. Dzięki mezoterapii skóra odzyskuje blask, jest bardziej odżywiona, a także zostają pobudzone wszystkie procesy odnowcze wpływające na jakość tkanki. Włókna kolagenowe zostają pobudzone do odbudowy, skóra jest bardziej nawilżona, a co za tym idzie, poprawia się jej wygląd. Zabiegi mezoterapii mogą być stosowane na każdą część ciała, dobierając odpowiedni preparat oddziałuje się na skórę twarzy szyi i dekoltu, a także na każdą część wymagającą odmłodzenia lub zredukowania zmian wynikających ze starzenia skóry.

Dzięki mezoterapii można poprawić wygląd dłoni, a także wpłynąć na procesy wzrostu włosów. Stosowana na skórę owłosioną poprawia kondycję włosów, minimalizuje procesy związane z wypadaniem i łysieniem. Zabiegi mezoterapii wskazane są bez względu na wiek dla każdego rodzaju cery wymagającej kompleksowego odmłodzenia, odżywienia i nawilżenia. Najczęściej dedykowana jest skórze z oznakami starzenia, licznymi zmarszczkami, zwiotczeniem i utratą gęstości. Może być również wykorzystana w procesach profilaktycznych, celem uzyskania lepszego wyglądu, nawilżenia i poprawy kolorytu. Biorewitalizacja skóry likwiduje liczne zmiany związane z wystąpieniem rozstępów i blizn, a także w efektowny sposób likwiduje oznaki starzenia skóry.

Więcej preparatów do mezoterapii znaleźć można na: https://dermafillers.pl/