Nowoczesny zlew ze stali

 

W końcu, po wielu latach wynajmowania pokoi o różnym komforcie, doczekałam się własnego mieszkania. Kupiłam je z moim narzeczonym. Niedługo bierzemy ślub i chcemy mieć gdzie się po nim podziać. Właśnie jesteśmy w trakcie urządzania poszczególnych wnętrz. Mi najbardziej podoba się kuchnia, która jest połączona w jedną przestrzeń z jadalnią i salonem. Muszę więc całą tą przestrzeń rozplanować jako spójną całość. 

Stalowy zlew schowany w blacie

zlew stalowy podwieszanyWłasne mieszkanie to marzenie wielu młodych osób, które właśnie wchodzą w dorosłe życie. Było to też moje marzenie, które jednak udało się w końcu zrealizować. Teraz jestem mocno podekscytowana, bo właśnie jestem w trakcie aranżowania wnętrz mieszkania, która niedawno zakupiliśmy w surowym stanie z narzeczonym. Z racji tego, że uwielbiam gotować, najważniejszym dla mnie pomieszczeniem jest oczywiście kuchnia. Wybierając więc szafki bardzo mocno zwracałam uwagę na to, żeby były funkcjonalne i odporne na różnego rodzaju zniszczenia. Uwielbiam też różnego rodzaju nietuzinkowe rozwiązania w aranżacjach. Jak jeszcze są one związane z prostotą i minimalizmem, to już w ogóle chciałabym je wszystkie wprowadzić w życie. Bardzo przypadł mi do gustu zlew stalowy podwieszany, który tak naprawdę jest ukryty w blacie, przez co optycznie go powiększa. Nakładane zlewy zajmują w końcu o wiele więcej miejsca niż te, które mocuje się od spodu blatu. Stalowe zlewozmywaki też są bardzo wytrzymałe, no i nadają wnętrzom nowoczesny wygląd. A właśnie na nim mi bardzo zależało. Chciałam połączyć w kuchni nowoczesność z klasyczną elegancją, tak, żeby wnętrze miało miły, przytulny klimat i chyba mi się ta sztuka udała. Wszystko wskazuje na to, że po ukończeniu wszystkich praca kuchnia będzie właśnie taka, jak sobie wymarzyłam. Wczoraj właśnie przyszedł zamówiony przez Internet zlew i dziś będziemy go montować.

Nowe mieszkanie, które zostało nabyte na własność, zawsze wzbudza sporo entuzjazmu. Ja właśnie przeżywam te wielkie emocje. Urządzamy z narzeczonym mieszkanie, które niedawno kupiliśmy. Bardzo ważne było dla mnie odpowiednie urządzenie kuchni, żeby była ona w pełni funkcjonalna i atrakcyjna wizualnie. Z tego względu zdecydowałam się w kuchni na dość nietypowy zlew, który nie jest nakładany, tylko podwieszany.