Ochrona błyszczącego lakieru dzięki foliom

Połyskująca w słońcu maska samochodu osobowego lub dostawczego wyróżnia auto spośród wielu innych pojazdów. Czemu służy coraz popularniejszy zabieg laminowania karoserii? Poprzez nałożenie na blachę zewnętrzną specjalnej folii PPF z Katowic, można uchronić karoserię przed kurzem, odpryskami i zarysowaniami. Blask lakieru będzie długo chroniony.

Laminowanie karoserii na terenie Katowic

folie PPF katowiceWłaściciele aut często borykają się z problemem przypadkowych zarysowań i zadrapań. Może do tego dojść chociażby w czasie zimowych miesięcy, gdy na zmianę blacharka zamarza wraz z grubą pokrywą śniegu i szronu, a następnie trzeba odmrażać lub skrobać auto od zewnętrz. Innym przykładem zagrożeń dla błyszczącego lakieru samochodowego są odpryski pojawiające się w czasie szybkiej jazdy po autostradach i drogach ekspresowych. Jest na szczęście sposób na zachowanie błyszczącego lakieru i niemalże fabrycznych właściwości karoserii. Jeśli kogoś interesują folie PPF Katowice są najlepszym miejscem na zamówienie tego typu materiałów. W stolicy Górnego Śląska można zarówno skorzystać z fachowej porady w zakresie laminowania powłok blacharskich, jak i zamówić folie specjalnego przeznaczenia. na dzień dzisiejszy to najtańsza i najpewniejsza opcja zabezpieczenia lakieru samochodowego. Po zużyciu się folii można ja delikatnie zdjąć a pod spodem pozostanie nienaruszony, fabrycznie lśniący lakier.

Zabezpieczenie samochodu od zewnątrz, czyli laminowanie karoserii odbywa się przy użyciu specjalnej folii typu PPF. To ważne w szczególności, gdy auto jest kredytowane lub wzięte w leasing. Bank, jako właściciel samochodu może zaniżyć jego wartość, a kredytobiorca i tak musi spłacać należne raty. Dlatego zabezpieczając karoserię folią o oznaczeniu PPF chroni się auto przed utratą wartości.