Odpowiednia szafa dla nastolatki

Czas biegnie nieubłaganie, a my z mężem ani się obejrzeliśmy, a nasza córka z małej dziewczynki stała się prawdziwą, pełnoprawną nastolatką. Hormony jej już buzuje i coraz bardziej testuje naszą cierpliwość, ale bądź co bądź, taki urok tego wieku. Musimy jakoś to wytrzymać, zwłaszcza, że przed nami jeszcze remont jej pokoju. Czas pokaże, czy damy radę to wszystko wytrzymać. 

Pojemna szafa na ubrania

szafy ubraniowe z lustremJuż czas, aby odremontować pokój naszej córki. Przestała być już dzieckiem, więc musieliśmy przystosować pokój do jej nowych potrzeb, a jak na tak młody wiek, to miała je naprawdę wygórowane. No nic. Trzeba wszystko zaplanować. Na pewno musieliśmy odmalować ściany i wymienić meble, bo tamte były raczej dla małej dziewczynki. Trzeba kupić też nowe łóżko, biurko i szafę na ubrania. Czyli generalnie wszystko do wymiany. Poszliśmy do sklepu meblowego, aby wszystko wybrać. Z łóżkiem poszło nam prawnie, bo córka miała już wcześniej upatrzone konkretne. Musieliśmy też zobaczyć szafy ubraniowe z lustrem, jakie ten sklep może nam zaoferować. Tutaj z kolei wybór był ogromny i ani córka ani my nie mogliśmy się zdecydować, która będzie bardziej odpowiednia do jej pokoju. Na pewno musiała być bardzo pojemna, aby pomieścić wszystkie ciuchy córki, a tego trochę było. Córce zależało koniecznie, żeby była biała, bo będzie pasowała do reszty nowych mebli. To nam trochę zawęziło krąg poszukiwań. W końcu zostały nam dwie, z których musieliśmy wybrać jedną. W końcu córka się zdecydowała i całe szczęście, bo mieliśmy z mężem już dość patrzenia na te wszystkie modele, wzory, formy. Ile można? W każdym razie mieliśmy już prawie wszystko kupione, zostały nam jakieś drobiazgi, które będziemy kupować już na samym końcu. Mogliśmy już ruszać z tym remontem pełną parą, a już nie mogliśmy się doczekać końca, bo jednak remont, to trochę wyrzeczeń. 

Całe to zamieszanie na szczęście dobiegło już końca. Muszę przyznać, że pokój naprawdę wygląda pięknie. Jestem dumna z córki, że potrafiła sobie tak to wszystko urządzić. Jak teraz tak patrzę na tej pokój, to najbardziej podoba mi się szafa, jaką córka sobie wybrała. Myślę, że jak będziemy robić remont naszej sypialni, to zdecydujemy się na podobną, jak nie na taką samą. Wygląda bardzo dobrze i świetnie się wpasowała.