Otwarcie wypożyczalni mebli

Nie miałem pomysłu na swoje życie, bo miałem wrażenie, że nic mi nie wychodziło. Moja żona jednak przez cały czas mnie wspierała i tylko dzięki niej stanąłem na nogi. Podjąłem decyzję o poprzedzeniu własnej działalności i to był mój pomysł na życie. 

Wypożyczania dysponująca nowoczesnymi meblami 

wypożyczalnia mebli szczecinZastanawiałem się jaką branżę wziąć pod uwagę i w tym celu pomógł mi przyjaciel, który znał producenta mebli, od którego mogłem tanio kupić meble. Nie chciałem prowadzić sklepu i najlepszym pomysłem wydała się być wypożyczalnia mebli Szczecin był dość dużym miastem i były w nim dwie wypożyczalnie z meblami eventowymi, ale biurowych nikt nie oferował. Dlatego zdecydowałem, że będę wypożyczał meble biurowe i zabrałem się za otwieranie firmy. Z producentem odbyłem kilka ważnych spotkań i udało się dojść do porozumienia. Meble zakupiłem u niego w niskiej cenie i dzięki temu prowadzenie wypożyczalni mi się opłacało. Wynająłem dość dużą halę, gdyż od producenta zamówiłem ogromną ilość mebli biurowych, które musiałem umieścić w hali. Moja wypożyczalnia od razu wzbudziła zainteresowanie i zaczęli pojawiać się klienci, zainteresowani wypożyczeniem mebli biurowych. Od pierwszego dnia interes szedł mi dobrze i nawet nie spodziewałem się takiej sytuacji. Radziłem sobie świetnie, ale wiedziałem, że niebawem będę musiał zatrudnić kogoś do pomocy. Meble biurowe, które wypożyczałem na różny okres czasu były nowoczesne i klienci byli nimi wręcz zachwyceni. Wypożyczałem duże ilości mebli. 

Do wypożyczalni zatrudniłem studenta, który szukał dodatkowej pracy. Dostał on umowę na zlecenie i bez problemu pogodził pracę z nauką. Byłem z niego zadowolony, ponieważ był sumienny i odpowiedzialny. Ten młody człowiek sprawdził się już pierwsze dnia w pracy.