Panele winylowe wysokiej jakości od Gerflor

Piękne podłogi za dobrą cenę można uzyskać wybierając panele winylowe. To nowoczesne rozwiązanie jest ostatnio coraz częściej stosowane. Cena położenia podłogi winylowej jest znacznie niższa niż zakup tradycyjnych paneli z tworzywa sztucznego lub położenie płytek ceramicznych. Zaletą płyt winylowych od Gerflor jest duży wybór ciekawych wzorów i kolorów.

Jakie rozwiązania podłogowe oferuje Gerflor?

gerflor panele winylowePowierzchnie podłogowe marki Gerflor charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie. Desenie, jakie możemy wybrać nawiązują do znanych i popularnych wzorów. Są zatem motywy ornamentalne, mozaikowe, podobne do płytek ceramicznych oraz panele wzorowane na drewnie i innych naturalnych pokryciach podłóg. Renomowany producent podłóg Gerflor panele winylowe oferuje w różnych rozmiarach. Możemy dobrać duże płyty z gotowym wzorem lub mniejsze moduły, które łatwo ze sobą połączymy na docisk. Zaletą podłóg jest wyjątkowa trwałość i niska cena. Do tego typu materiałów wykończeniowych nie potrzebujemy fachowca, który będzie je kładł. Wystarczy, że zapoznamy się z zaleceniami producenta płyt Gerflor. Wszelkie instrukcje są czytelne i zrozumiałe. Koszt wykonania takiej podłogi z płyt winylowych jest znacznie niższy niż ułożenie innych materiałów o tradycyjnym charakterze. Plusem podłóg Gerflor jest łatwe utrzymanie w czystości i wysoka jakość uzyskanego efektu wizualnego. Czyszczenie takich powierzchni jest szybkie i skuteczne.

Marka Gerflor specjalizuje się w produkcji materiałów wykończeniowych do domów i następujących przestrzeni: publicznych, biurowych i wielu innych. Panele winylowe tego producenta są trwałe, wysokiej jakości, odporne na zmywanie i ścieranie. Do wyboru jest duża liczba wzorów i kolorów. Płyty imitują mozaikę podłogową, drewno i inne tradycyjne technologie.