Polecane materace termoelastyczne PerDormire

 

Lekarz kazał mi się lepiej wysypiać. Niestety, łatwiej powiedzieć – ciężej wykonać. Gdy powiedziałam o zaleceniach od lekarza mężowi, ten od razu zabrał mnie na zakupy do dużego sklepu, który oferuje szeroki wybór materacy. Nie chcąc robić mu przykrość (nie znoszę zakupów) wspólnie zaczęliśmy szukać dobrego materaca medycznego i na szczęście go znaleźliśmy.

Medyczny materac od firmy PerDormire

polecane materace termoelastyczne perdormireKonsultant wiele opowiedział nam o naszych zakupie. Wiele z jego słów zapadło mi w pamięci. Mówił o tym, że polecane materace termoelastyczne PerDormire są dla osób walczących z uporczywym bólem pleców. Firma otrzymała certyfikat i może z powodzeniem reklamować swoje produkty jako lecznicze i przynoszące poprawę w postawie ciała. Okazało się, że przy mojej wadze sprawdzi się średnio twardy materac. Materac tworzy wgłębienie i dostosowuje się do kształtu krzyża żeby odpowiednio go ustabilizować oraz żeby działać kojąco i leczniczo. Sprzedawca zapewniał, że już po pierwszej nocy poczuję różnicę i nie będę się przewracała z boku na bok. Mój nowy nabytek jest antyalergiczny i antybakteryjny, więc mogę spokojnie na nim spać, podobnie zresztą jak nasza córka – alergiczka. Wypełnienie jest uzyskiwane poprzez spienianie wodą, a nie szkodliwymi freonami. Górna warstwa materaca jest ergonomiczna, a dolna wspiera całe ciało podczas leżenia na nim. Bardzo cenię sobie naturalność oraz to, że materac nie przyciąga kurzy ani drobnoustrojów. Nawet gdybym chciała go wyprać wystarczy, że zdejmę pokrowiec i wypiorę go w odpowiedniej temperaturze. Do tego zdejmowana poszewka pobiera ciało leżącego na nim i przez to sen jest jeszcze przyjemniejszy, a wszystko to przez wspomnianą termoelastyczność. Całość składa się z górnej i dolnej warstwy różnych pianek i w sumie materac ma aż ponad dwadzieścia centymetrów. To sprawia, że jest równie wygodny, co leczniczy. Dostaliśmy również gwarancję od producenta aż na dziesięć lat, choć mam nadzieję, że nie będziemy musieli z niej nigdy korzystać.

Bardzo podoba mi się mój nowy nabytek i żywię nadzieję, że posłuży mi przez długie lata. Wygląda bardzo solidnie, a do tego był bardzo dobrze znany pracownikowi, który nam go sprzedał. Chciałabym, żeby udało mi się na nim odprężyć i zrelaksować w dzień, a w nocy dobrze by było, gdyby poprzez odpowiednie ułożenie ciała moje mięśnie odpoczęły.