Popularny kurs uwodzenia w Toruniu

Organizuję wraz ze swoim mężem kurs uwodzenia dla mężczyzn. Na ten pomysł wpadłam wiele lat temu, ale dopiero teraz zebrałam środki, aby móc go zrealizować. Wynajęliśmy odpowiednio dużą salę w szkole i od jutra rozpoczynamy działalność. Jest już zapisanych piętnastu panów, co nas ogromnie zadowala, ponieważ są to dopiero początki, a jak wiadomo – zawsze trudne.

Tanie kursy uwodzenia w Toruniu

kurs uwodzeniaCały kurs będzie trwał dwa miesiące. Spotkania będą odbywać się dwa razy w tygodniu po trzy godziny. Zajęcia będą polegać na godzinnych wykładach i zadaniach praktycznych. Przyjdzie też nasz psycholog, bo uważam, że ważną rzeczą jest, aby panowie popracowali nad asertywnością. Taki kurs uwodzenia w Toruniu to koszt rzędu dwustu złotych za miesiąc, co jest bardzo niską ceną. Planujemy później podnieść stawkę, ale póki co, chcemy uzyskać dobra renomę. Na zajęciach praktycznych panowie będą ćwiczyć umiejętności podrywu. Przyjdzie kilka moich koleżanek, które pomogą im w tym zadaniu. Każdy z uczestników będzie musiał przedstawiać różne scenki na kształt rzeczywistości. Mam nadzieję, że takie zajęcia praktyczne  w połączeniu z wykładami stworzą doskonałą jedną całość, która ułatwi panom zdobycie kobiety. Musimy też uświadomić mężczyznom, jakie potrzeby maja kobiety. Większość panów nie ma pojęcia, jak podejść i zagadać do kobiety w taki sposób, aby jej nie urazić. Sama niejednokrotnie doświadczyłam nieudanej sztuki podrywu. Bywało, że czułam się niezręcznie i niekomfortowo. Tak nie powinno być i przed takimi zachowaniami chcemy ustrzec naszych klientów. 

Już nie mogę się doczekać, kiedy poprowadzę kurs uwodzenia. W Toruniu jest tylko kilka takich kursów, więc nie mamy większej konkurencji. Jednak wiem, że szkoły uwodzenia powstają w większych miastach jak grzyby po deszczu. To dzisiaj bardzo dochodowy biznes i nawet najwięksi amatorzy sztuki podrywania potrafią zarobić na tym niezłe pieniądze.