Postanowiłam poddać się diagnostyce biorezonansowej

 

Od wielu lat choruje przewlekle na różne bóle. Lekarze nie potrafią znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Tłumaczą to podeszłym wiekiem i mówią, że w tym wieku nie ma już co liczyć na to, że będzie lepiej. Mnie jednak zależy na tym, aby zachować jak największą sprawność i stosować bardziej zaawansowane leczenie niż tylko łykanie proszków przeciwbólowych. Uważałam, że nie jestem jeszcze taka stara. Sąsiadka poleciła mi, żebym skorzystała z diagnostyki biorezonansowej. 

Na czym polega diagnoza biorezonansowa?

diagnostyka biorezonansemPowiedziała mi, że była w takiej samej sytuacji i jej to pomogło. Dowiedziałam się od niej na czym polega diagnostyka biorezonansem. Okazało się, że takie badania są niezwykle skuteczne i potrafią znaleźć przyczynę różnorodnych dolegliwości. Stosuje się je nawet do diagnostyki pasożytniczej i w procesie odczulania. Biorezonans wykorzystuje fakt, że każdy organizm żywy nawet pojedyncze bakterie czy wirusy posiada własne, niepowtarzalne drgania. Badanie biorezonansem odbywa się na siedząco. Pacjent przytrzymuje w dłoni metalowe uchwyty przez który przebiega prąd o niskiej mocy, i o lekkim natężeniu. Przestraszyłam się, że to coś jak elektrowstrząsy, ale sąsiadka uspokoiła mnie, że jest to badanie w pełni bezpieczne i bezbolesne. Podczas badania odczuwa się co najwyżej delikatne mrowienie w dłoniach i na przedramionach. Badanie biorezonansem może trwać od 30 minut do nawet dwóch godzin. Wszystko zależy od tego jak szeroka ma być diagnostyka. Poprzedzone jest ono konsultacją lekarską. Lekarz kwalifikuje nas do zabiegu oraz wybiera odpowiednie dla nas natężenie mocy oraz fale biorezonansu. Wzięłam od niej namiary na klinikę medycyny niekonwencjonalnej, która znajduje się w naszej okolicy i wykonuje takie badania i diagnostykę biorezonansem. Od razu umówiłam się na wstępną konsultację lekarską kwalifikującą mnie do zabiegu.

Ponieważ nie miałam żadnych chorób towarzyszących oraz nie byłam w ciąży, to lekarz zakwalifikował mnie bez problemu na zabieg diagnostyki biorezonansowej. Już kilka dni później udałam się na zabieg. Okazał się on bardzo skuteczny i profesjonalny. Lekarz go wykonujący od razu znalazł przyczynę moich dolegliwości żołądkowych. Byłam bardzo zadowolona z tego badania. Jest ono nieinwazyjne i bezbolesne.