Poszukiwałem specjalisty it do firmy

Jestem właścicielem dużej firmy. Ostatnio moja firma dość mocno się rozrosła i poszerzył się również zakres działu informatycznego. Coraz więcej pracowników zgłaszało mi drobne usterki odnośnie komputerów czy innej firmowej elektroniki. Robiłem co mogłem, ale mając swoje obowiązki nie każdemu byłem w stanie pomóc. Postanowiłem, że przyszedł czas najwyższy, aby zatrudnić jakąś firmę specjalizującą się w branży IT, która ogarnie całą elektronikę u mnie w biurze.

Gdzie w Szczecinie znajdę IT dla firm?

it dla firm szczecinPo głębszej analizie rynku doszedłem do wniosku, że bardziej opłacalne dla mnie będzie wynająć specjalistów z branży IT z firmy się w tym specjalizującej niż zatrudnianie pracowników na etat. Zacząłem poszukiwania agencji, która wynajmie mi specjalistów w tym zakresie. Rozpocząłem od zbadania rynku. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: it dla firm szczecin i zacząłem przeglądać wyniki. Było kilka specjalnych agencji, które oferowały swoje usługi w tym zakresie. Szybko wyłapałem nazwę jednej z nich, która miała najlepsze rekomendacje wśród klientów. Sprawdziłem zakres ich usług. Oferowali pełną obsługę systemu informatycznego w firmie. Ich specjaliści byli mobilni. Gwarantowali, że średni czas oczekiwania na naprawę nie przekracza dwóch godzin w przypadku konieczności przyjazdu do biura oraz pół godziny w przypadku możliwości załatwienia sprawy online lub telefonicznie. Ich ceny również były przystępne. Można było od razu wykupić abonament na kilka miesięcy albo rok i wtedy cena za usługi IT jeszcze spadała. Dodatkowym atutem było to, że w przypadku podpisania umowy, pierwszy próbny miesiąc był zupełnie darmowy. Zdecydowałem się skorzystać z oferty ich firmy. Umówiłem się na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym, na którym dogadaliśmy szczegóły oraz podpisaliśmy umowę. Już od następnego dnia moi pracownicy w razie problemów IT mieli zwracać się do nich z pomocą.

Byłem bardzo zadowolony z usług tej firmy IT. W mojej firmie od razu zapanował ład i porządek. Ich specjaliści zawsze służyli pomocą i bardzo fachowo i szybko rozwiązywali problemy komputerowe. Nigdy nie zdarzyło się, aby nie udało im się rozwiązać problemów. Z czystym sumieniem podpisałem umowę na dłuższą współpracę. Okazało się, że to prawdziwi specjaliści w swojej branży.