Poszukiwania sukienki weselnej dla dziewczynki

Moja siostra niedługo miała wyjść za mąż. Razem z rodziną dostaliśmy zaproszenie na ślub i wesele. To miało być pierwsze wesele na które pójdę z mężem i naszą trzyletnią córeczką. Musiałam kupić mojemu dziecku jakąś elegancką sukieneczkę. Do tej pory nie kupowałam jej takich eleganckich ubrań i z początku nie wiedziałam, jaka sukienka będzie odpowiednia dla tak małego dziecka.

Wybrałam elegancką sukieneczkę weselną dla dziecka

sukieneczki dla dziewczynek na weselePo zakup odpowiedniego stroju udałam się razem z córką dla sklepu z odzieżą dziecięcą. Akurat zbliżał się sezon letni, dlatego w sklepie był duży wybór sukienek dla dziewczynek. Sprzedawczyni pokazała mi sukieneczki dla dziewczynek na wesele, które są bardzo często wybierane przez rodziców dzieci w wieku mojej córki. Bez problemu udało mi się znaleźć sukienkę, która spodobała się zarówno mnie, jak i córce. W dodatku była ona dostępna w przystępnej, niskiej cenie, dlatego nie było na co czekać i od razu ją zakupiłam. Wybrana przeze mnie sukieneczka była delikatna i miękka. Była wykonana z bawełnianego materiału na górze, natomiast jej dół składał się z kilku warstw tiulu. Tiul pięknie rozkloszował się w dolnej części sukienki. W dodatku sukienka miała brokatowe dodatki, co również bardzo mi się spodobało. Była ona dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Ja zdecydowałam się na sukienkę w delikatnym beżowym kolorze. 

Świetnie pasowała ona do karnacji mojej córki. Sukienka idealnie pasowała na letni, upalny dzień, ponieważ była bardzo cienka i miała krótki rękawek. Dodatkowo do kompletu był dołączony sweterek w takim samym kolorze, co mogło się przydać szczególnie wieczorem, podczas wesela. Sukienka okazała się bardzo wygodna, ponieważ w ogóle nie krępowała ruchów dziecka i miała odpowiednia długość.