Profesjonalna agencja detektywistyczna w Łodzi

Jestem w trakcie rozwodu i na kolejną rozprawę powinnam przedstawić w sądzie dowody zdrady mojego męża. Jeżeli nie uda mi się udowodnić, że przez ostanie miesiące mnie zdradzał z moją najlepszą koleżanką, wtedy nie mam szans uzyskać od niego alimentów. Muszę udowodnić, że to on jest winien rozpadowi naszego małżeństwa. Jestem osobą niepełnosprawną od roku i to zapewne było przyczyną odsunięcia się ode mnie. Postanowiłam, że poszukam skutecznego detektywa od wykrywania zdrad małżeńskich.

Wysokiej jakości łódzkie usługi detektywistyczne 

agencja detektywistyczna łódźDo tej pory nie miałam pojęcia, że w ogóle jest taka możliwość, aby detektyw zajmował się tego typu sprawami. Zawsze sądziłam, że detektywi zajmują się wyłącznie poszukiwaniem zaginionych osób albo mienia. Usłyszałam wczoraj w telewizji, że nie ma żadnego problemu z wynajęciem detektywa do wykrywania zdrad. W pierwszej kolejności wejdę na łódzkie forum internetowe i dokładnie przeczytam komentarze byłych klientów dotyczące jakości świadczonych usług detektywistycznych w moim mieście. Z forum dowiedziałam się, że jeżeli komuś jest pilnie potrzebna profesjonalna agencja detektywistyczna Łódź ma do zaoferowania wielu polecanych detektywów. Dzięki forum spisałam sobie namiary na detektywa od wykrywana zdrad i zaraz do niego zadzwonię, aby umówić się jak najszybciej na spotkanie i ustalić warunki współpracy. Udało mi się dodzwonić do detektywa już za pierwszym razem i w krótkiej rozmowie telefonicznej dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy. Przede wszystkim, detektyw zaprosił mnie na jutrzejsze spotkanie w agencji, aby podpisać umowę. Umowa będzie obowiązywać miesiąc, chyba że detektyw już wcześniej zdobędzie dowody zdrady. Jutro też będę musiała wpłacić niewielką zaliczkę w wysokości dwustu złotych.

Detektyw poprosił mnie, abym na jutrzejsze spotkanie wzięła aktualne zdjęcie męża, wszystkie adresy jego kolegów i koleżanek oraz miejsca pracy. Jeden dzień pracy detektywa kosztuje sto dwadzieścia złotych. Jego praca polega na śledzeniu, robieniu zdjęć i codziennym pisaniu raportów, które mają być mi co dwa dni przedstawiane. Detektyw zapewnił też mnie, że jeżeli będę mieć taką wolę, to nawet wystąpi w sądzie jako świadek – całkowicie bezpłatnie. Usłyszałam też, że dobrze trafiłam, bo jest specjalistą od wykrywania zdrad małżeńskich.