Profesjonalne kancelarie prawne z okolic Tarnowa

Niestety, ale po dwudziestu pięciu latach moje małżeństwo legło w gruzach. Od kilku miesięcy panuje między mną a mężem wzajemna niechęć do siebie. Mam podejrzenie, że mąż mnie zdradza z moją najlepszą przyjaciółka. Nie wiem, skąd to przeczucie, jeszcze nie znalazłam żadnych dowodów świadczących o jego zdradzie. Zauważyłam jedynie, że zaczął się dziwnie zachowywać, a nawet dbać nadmiernie o swój wizerunek. Moja przyjaciółka, przestałą mnie odwiedzać, a nawet mam wrażenie, iż mnie unika.

Niedrogie usługi tarnowskich kancelarii prawnych

adwokaci w tarnowieMuszę znaleźć profesjonalnego adwokata z okolic Tarnowa i poradzić się, co mam dalej robić. Myślę, że za wcześnie mówić o rozwodzie, ale separacja byłaby odpowiednim rozwiązaniem. W końcu, nawet nie śpimy w jednym łóżku, każdy żyje na własną rękę. Mamy też rozdzielność majątkową, bo mąż tak chciał. Z jakiś nieuzasadnionych względów, nie życzy sobie, abym wchodziła na jego rachunek bankowy. Pewnie ma wiele tajemnic związanych z wydatkami dla nowej kochanki. Jak się okazuje, w samym Tarnowie funkcjonuje aż piętnaście kancelarii adwokacko-radcowskich. Wybiorę specjalistę od prawa rodzinnego i opiekuńczego, który napisze wniosek o separację małżeńską. Jak się dowiedziałam, najlepsi adwokaci w Tarnowie mają swoje siedziby w centrum Tarnowa, niedaleko centrum handlowego. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i umówiłam się na jutrzejszą wizytę w jednej z tych kancelarii. Koszt wizyty wyniesie mnie dwieście złotych, a napisanie ewentualne wniosku o separację kolejne trzysta złotych. Jest to dla mnie kosmiczna kwota, ale postaram się ją zorganizować na jutro. Może pożyczę pieniądze od siostry albo ojca. Jestem zadowolona z przebiegu rozmowy z prawnikiem, ponieważ miał bardzo sympatyczny głos. Wyczułam też, że jest bardzo wrażliwy i empatyczny. 

Jestem trochę zdenerwowana jutrzejszym spotkaniem z prawnikiem. Do tej pory nie miałam styczności z prawnikami, sądami, bo nie było takiej potrzeby. Nie wiem, czy separacja jest dobrym rozwiązaniem, ale nie chciałabym podejmować już ostatecznej decyzji o rozwiązaniu tego małżeństwa. W głębi serca wziąć kocham męża i mam nadzieję, że relacje między nami ulegną poprawie. Może mąż się przestraszy i zacznie bardziej się starać. Liczę, że prawnik okaże się także dobrym psychologiem.