Profesjonalny adwokat z Lubina

Moja sytuacja nie jest do pozazdroszczenia, ponieważ aktualnie rozwodzę się z mężem. To mąż złożył wniosek rozwodowy i domaga się opieki nad naszym jedynym dzieckiem. Nie mogę się na to zgodzić, ponieważ uważam, że dziecko powinno zostać przy matce. Chyba, że matka jest patologiczna, wtedy jestem za tym, aby opiekę nad dzieckiem sprawował ojciec. Ja jestem dobra matką, przynajmniej staram się taką być. Mojemu dziecku niczego nie brakuje, a przede wszystkim ma pod dostatkiem miłości.

Najlepsi adwokaci od prawa rodzinnego 

adwokat - lubinMuszę szybko znaleźć najlepszego adwokata od prawa rodzinnego w Lubinie. Zaraz przejrzę oferty kancelarii prawnych w mieście i poczytam opinie klientów co do jakości świadczonych usług przez prawników. Według opinii, najlepszym adwokatem, który specjalizuje się w prawie rodzinnym jest mój sąsiad. Chyba najprościej będzie jak zadzwonię do niego i umówię się na spotkanie. Wolałabym się umówić na kawę, niż iść bezpośrednio do kancelarii. Sąsiad trochę zna moje położenie, bo już kiedyś doradzał mi w pewnej sprawie. Zadzwoniłam do niego i zaprosił mnie do swojej kancelarii, ponieważ stwierdził, że jest profesjonalistą w każdej sprawie. Nie wiem dokładnie, gdzie znajduje się jego kancelaria, dlatego poszukam w przeglądarce internetowej. Wpiszę frazę: ,,najlepszy adwokat – Lubin” i szybko znajdę miejsce jego siedziby. Okazało się, że kancelaria znajduje się kilometr stad, więc zaraz tam pójdę, tylko odpowiednio się ubiorę. Chciałabym, aby pomógł mi uzyskać pełną opiekę nad synkiem. Mój mąż jest dobrym ojcem, dlatego nie zamierzam ograniczać mu kontaktów w żaden sposób. Uważam jednak, że syn powinien pozostać ze mną. Najbardziej boli mnie to, iż mąż mi zarzuca, że chcę przejąc opiekę, bo zależy mi na pieniądzach od państwa. To nie jest prawda, tylko obrzydliwe oszczerstwo. Adwokat powiedział, że to żaden argument.

Jestem już po wizycie u prawnika. Jestem pełna nadziei, gdyż zapewnił mnie, że synek zostanie ze mną. Mam tylko wziąć zaświadczenie ze szkoły, że jestem bez zarzutu i dbam o dziecko. Wezmę też zaświadczenia z rożnych miejsc, że chodzę z synkiem na naukę pływania, czy zapisałam go na kurs angielskiego. W pełni dbam o jego rozwój. Dziecko zostanie tez poddane badaniom psychologicznym na wniosek mojego adwokata.