Profesjonalny masaż w domowym zaciszu

Jak wiadomo, masaże mają zbawienny wpływ na spięte mięśnie, bóle pleców, migreny czy złe samopoczucie. Niestety masaże w gabinetach masażu nie należą do tanich, a żeby przyniosły skutek, należy korzystać z nich regularnie. Z pomocą przychodzi mata masująca, z której można korzystać zarówno w domu, jak w biurze podczas pracy. Dzięki macie można się rozluźnić i dać ulgę spiętym mięśniom.

Czy warto kupować matę masującą?

duża mata masująca medivonCoraz więcej osób jest przepracowanych i zmęczonych. Narzekają oni na bóle pleców czy napięcie mięśniowe. Dla takich osób polecane są masaże, które pozwolą się zrelaksować. Ciekawym rozwiązaniem jest zakupy maty masującej do domu lub biura. Duża mata masująca Medivon której elastyczna konstrukcja pozwala na korzystanie w pozycji leżącej. Mata posiada wbudowane głowice, która ogrzewają się, aby jeszcze lepiej rozluźnić spięte mięśnie. Innowacyjna mata świetnie sprawdzi się do masażu całego ciała. Urządzenie posiada 4 strefy masażu do wyboru. Do 1 strefy należy szyja oraz górna część pleców, do kolejnej strefy należy środkowa część pleców oraz lędźwia, 5 strefa to nogi oraz uda. Mata wytwarza niezwykle kojące wibracje, które mają zbawienne działanie na zestresowaną i spiętą osobę, która będzie z niej korzystać. Dzięki precyzyjnie dobranym wibracjom, możliwe jest pozbycie się migren oraz bólów stawów. Do sterowania maty używa się intuicyjnego pilota, który jest wbudowany w nią. Obsługa jest na tyle prosta, że nawet starsze osoby poradzą z nią sobie. Dzięki regularnemu stosowaniu maty, można świetnie się odstresować i oczyścić myśli, ciało nie będzie już takie obolałe i spięte. Urządzenie nie jest ciężkie, ponieważ waży zaledwie 2,5 kg. Jego wielkość to 175 cm x 57 cm. Dzięki wbudowanemu timerowi, można nastawić czas, w którym chce się korzystać z masażu. Jak mówi producent – wystarczy tylko 15 minut dziennie, aby odczuć poprawę samopoczucia.

Wystarczy, aby korzystać z maty masującej przez kilkanaście minut dziennie, można pozbyć się bólów głowy, mięśni, stawów oraz rozluźnić ciało. Mata masująca dostarczy również sił witalnych, ponieważ dojdzie do produkcji endorfin u osoby, która z niej będzie korzystała. Wielofunkcyjna mata idealnie sprawdza się jako prezent dla bliskiej osoby. Z racji tego, że urządzenie jest lekkie, można zabrać je ze sobą na wakacje.