Przygotowana szafa była funkcjonalna

 

Mąż namówił mnie na zainwestowanie naszych oszczędności w przedpokój. Nasz przedpokój nie był funkcjonalnie urządzony. Mamy dwójkę dzieci i każda dodatkowa przestrzeń, w której można coś schować jest dla nas ważna. Zgodziłam się. Męża znajomy jeszcze z czasów szkolnych ma swoją firmę i przygotowuje różne meble na zamówienie. Oczywiście dzięki temu, że są znajomymi tak wiele lat mąż wynegocjował całkiem przystępną cenę. Nasz przedpokój jest bardzo długi i wąski.

Zaprojektowana szafa bardzo mi się spodobała

szafy na wymiar katowiceSzymon tak zaprojektował szafę żeby była funkcjonalna i bardzo pojemna. Muszę przyznać, że jego projekt bardzo mi się spodobał. Szafa na wymiar dodatkowo miała posiadać oświetlenie wewnątrz to było dla mnie ważne. Chciałam żebym przy otwieraniu szafy wszystko było widoczne dzięki czemu korzystanie z niej byłoby wygodniejsze. Szymon wziął moją prośbę pod uwagę i tak zaprojektował szafę, żeby oświetlenie spełniało swoją funkcję. Do przygotowania szafy stolarz skorzystał z dobrych materiałów. Chcieliśmy żeby szafa na wymiar przygotowana przez niego była solidna i długo nam służyła. Wyjątkowe szafy na wymiar Katowice bardzo mi się spodobały. Widziałam kilkanaście projektów znajomego męża i każdy mi się bardzo podobał. Nawet nie wiedziałam, że Szymon jest taki zdolny. Projektuje meble do kuchni, łazienki, salonów i przedpokoi. Jest naprawdę doświadczony i niezwykle zdolny w tym temacie. Poza tym widać po nim, że lubi swoją pracę i bardzo się w nią angażuje. Projekty przygotowywane przez niego są dopracowane w każdym calu. Nawet nie sądziłam, że Szymon jest takim zdolnym facetem i przygotowana dla nasz szafa na zamówienie będzie tak ładnie się prezentować. Meble w naszym przedpokoju zostały sprawnie zamontowane. Wszystko było tak jak w projekcie.

Każdy z nam miał swoje półki i szafki więc w szafie panował porządek. Pomieściliśmy wszystkie nasze rzeczy. W szafie było także przygotowane specjalne miejsce na odkurzacz i nawet na deskę do prasowania. Byłam Wdzięczna mężowi za to, że namówił mnie na te zmiany. szafa przygotowana przez Szymona była idealnie dopasowana do naszego przedpokoju. Znajdowała się na całej długości ale mieliśmy jeszcze sporo miejsca do swobodnego poruszania się. Na drzwiach znajdowało się także duże lustro co było bardzo wygodne.