Smaczny catering bez glutenu

Dieta dla wielu z nas jest bardzo ważna, bo zapewnia nam zdrowie, równowagę lub pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Taki sposób żywienia najlepiej utrzymać przez własnoręczne przygotowywanie posiłków w domu, gdyż wtedy mamy pewność co się w nich znajduje i jakie wartości posiadają. Jednak to wymaga poświęcenia czasu, którego niektórzy mają jak na lekarstwo.

Co się znajduje w cateringu pudełkowym?

bezglutenowy catering pudełkowy BydgoszczKiedyś firmy cateringowe obsługiwały jedynie klientów biznesowych, ponieważ posiłki były zamawiane na bankiety, konferencje czy imprezy firmowe. Obecnie cieszą się one dużym zainteresowanie i udostępniają swoje usługi take klientom indywidualnym. W ostatnim czasie zyskał na popularności  bezglutenowy catering pudełkowy Bydgoszcz jest miastem, w którym klienci bardzo chętnie z niego korzystają. Dieta bezglutenowa jest kierowana przede wszystkim do osób chorych na celiakię lub posiadających nietolerancję pokarmową na gluten. Mogą z niej korzystać także zdrowe osoby, które pragną zadbać o swoje zdrowie w szczególny sposób. W cateringu bezglutenowym nie znajdziemy mąki pszennej, żytniej ani jęczmienia, ponieważ są one zastępowane mąką kokosową, jaglaną czy gryczaną. Są to gatunki mąk znacznie bogatszych w wartości mineralne i witaminy, a nie zawierają glutenu. Każdy klient wybiera interesującą go dietę, dobiera poziom kaloryczności i podaje miejsce dostawy, którym może być dom czy praca. Posiłki są każdego dnia dostarczane w formie praktycznych pudełek, z których można spożywać potrawy. Dieta pudełkowa dostarcza od trzech do pięciu posiłków w jednym, dziennym pakiecie. Klienci nie muszą się martwić o różnorodność dań czy bilansowanie diety, ponieważ robią to za nich specjaliści od żywienia. Ustalony poziom kaloryczności, pozwala na pełną kontrolę spożywanych każdego dnia kaloriach, dzięki czemu szybko osiągniemy swój cel.

Z usług cateringowym można korzystać codziennie, jako optymalna dieta dostarczana pod drzwi, ale można też zamówić dania na specjalne okazje. Na przykład można zamówić obiad na uroczyste spotkanie w domu, na urodziny czy rocznicę. Oferta firm cateringowych jest bardzo elastyczna i posiada szerokie menu. Średnio za jednodniowe wyżywienie na podstawie diety pudełkowej, trzeba zapłacić około pięćdziesięciu złotych.