Solidne grzejniki do pokoi

 

Od pół roku planowaliśmy remont i aktualnie nadszedł czas, kiedy musimy rozpocząć zakup materiałów, które będą potrzebne. Kuchnię i łazienkę zaprojektował nam projektant wnętrz, natomiast resztę pokoi postanowiliśmy urządzić sami. W sumie zgadzamy się co do stylu, w którym chcemy widzieć nasze mieszkanie po remoncie, więc obeszło się bez większych zgrzytów z wyborem farb, posadzek i mebli. 

Grzejniki długo utrzymujące ciepło

grzejniki pokojoweNasze przysłowiowe schody pojawiły się dopiero na etapie wybierania grzejników. Nie da się ukryć, że ja byłem za praktycznością, natomiast moja żona bardzo chciała zadbać o estetykę.Ja zawsze uważałem, że grzejniki pokojowe powinny być praktyczne. Nie powinno być tak, że zaślepia nas wygląd. W końcu mają one dawać i długo utrzymywać ciepło. Wybrałem, więc takie porządne grzejniki pokojowe wykonane z żeliwa, co niestety nie spodobało się mojej żonie. Według niej grzejniki nie pasują do reszty wystroju. Są toporne i brzydkie, a aktualnie można już dokonać zakupu ładnych, zgrabnych grzejników, które rzeczywiście dobrze wyglądają. Nie da się ukryć, że tu mieliśmy bardzo duży dylemat, ponieważ oboje jesteśmy niezwykle uparci i ciężko osiągnąć nam kompromis. Na szczęście dobrze, ze są salony dekoracyjne, w których pracują kompetentni pracownicy. Właśnie dzięki pracownikowi jednego z takich salonów przekonaliśmy się do grzejnika, który nam on zaproponował. Oczywiście po wcześniejszym wysłuchaniu listy naszych oczekiwań, które były zupełnie odmienne. Chyba producenci wcześniej przygotowali się na takie pary jak my. Myślę, że mają ich zresztą więcej, dlatego też muszą wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Pan nam przedstawił argumenty, które trafiły do nas. Dzięki temu już nie będziemy dłużej kłócić się o to jakie grzejniki pokojowe mamy zakupić i zamontować. W sumie dobrze, że się to rozwiązało bo ciężko było jak temat ciągle powracał.

Rzeczywiście dokonaliśmy dobrego wyboru. Dobrze, że sprzedawca nas do tego przekonał. Nasze grzejniki rzeczywiście są solidne, ale świetnie wyglądają. Bardzo dobrze uzupełniają się z resztą pomieszczenia. Uważam, że to świetny wybór. Na serio uważam, że salony z dekoracjami do domu bo bez tego wiele małżeństw nie doszłoby ze sobą do porozumienia. I w sumie fajnie, że pracujący tam ludzie są cierpliwi. 

Wszystko o grzejnikach do pokoju na: https://www.jaga.com.pl/