Spódnica z koła

Moja przyjaciółka ma w przyszłym miesiącu urodziny, a ja już zaczęłam zastanawiać się nad prezentem, chciałabym bowiem kupić jej coś naprawdę ekstra, coś, co sprawi jej wielka przyjemność. Znany się jak łyse konie, właściwie niemalże całe życie, nikogo spoza rodziny nie znam tak długo jak jej. jest mi niezmiernie bliska, dlatego co roku kupuje jej najfajniejszy prezent, jaki uda mi się znaleźć. I podobnie jest z jej strony.

Spódnica z tiulem

spódnica z koła z tiulemMoja przyjaciółka jest najbardziej kobiecą kobietą, jaką znam, uwielbia bardzo kobiece stroje, rzadko kiedy zakłada spodnie, wybiera głównie zwiewne sukienki i spódnice. Dlatego też pomyślałam, że w urodzinowym prezencie kupię jej coś do ubrania, jakąś spódnice lub sukienkę. Wybrałam się do centrum handlowego na poszukiwanie odpowiedniej rzeczy i właśnie tam w oczy wpadła mi przepiękna spódnica z koła z tiulem. Kiedy tylko ją zobaczyłam, od razu wiedziałam, że będzie to idealny wprost strój dla mojej przyjaciółki. Była to spódnica z bawełny, niezwykle kobieca, podszyta tiulem, dzięki temu pięknie się układała na manekinie. Przypominała te bardzo kobiece spódnice, który były mode w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, w okresie kiedy rodził się rock and roll. Spódnice były dostępne w wielu kolorach i wzorach, ja zdecydowałam się na kupienie dla mojej przyjaciółki spódnicy gładkiej w kolorze niebieskim, jest to bowiem jej ulubiony kolor. Spódnica była podszyta białym tiulem, wszystko to pięknie się razem komponowało. Ta spódnica jest ogromnie kobieca, myślę, że każda kobieta, która ma ją na sobie może poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa z dawnych lat. Spódnica była doskonale uszyta, na pierwszy rzut oka widać było wysoką jakość jej wykonania. Myślę, ze jest to ubranie, która na pewno starczy mojej przyjaciółce na wiele lat użytkowania. Poza tym jest to ubranie ponadczasowe, które będzie modne zawsze.

Spódnice z koła podszyte tiulem to najbardziej kobiece ubranie, jakie można sonie wyobrazić. Każda kobieta, która ma na sobie taką spódnicę czuje się wspaniale i tak samo wygląda. Taka spódnica pasuje każdej kobiecie, może nie  na każdą okazję, ale na jakieś ważniejsze okazje, duże imprezy, będzie wprost idealna. Warto mieć coś takiego w swojej szafie, na pewno się przyda.