Spotkania po pracy

Często zdarza się tak, ze z kolegami z pracy widujemy się tylko w pracy, bo po niej chcemy mieć czas dla siebie i dla rodziny. Jest to oczywiście poprawna postawa, ale czasami warto poznać bliżej współpracowników, by ocenić jakimi ludźmi są poza biurem, czy firmą.

Gdzie się spotykać?

eventy firmowe mazuryJeśli pracujemy w firmie, w której prezesowi zależy na wzajemnej integracji pracowników, to możemy się tylko cieszyć z takiego obrotu spraw. Mianowicie taka firma często organizuje eventy firmowe mazury, które często nie są zwykłymi spotkaniami przy przysłowiowym piwie, a rozmaitymi formami spędzania czasu wolnego. Eventy firmowe są niebywałą okazją do nawiązania bliższych znajomości, a może nawet przyjaźni na lata. Warto jednak podchodzić do takich spotkań z rozwagą, bo jesteśmy stale obserwowani przez szefostwo i współpracowników, więc możemy zarówno zapulsować w ich oczach, ale również pokazać się z tej negatywnej według nich strony. Eventy firmowe mogą mieć bardzo różną formę, począwszy od kolacji firmowej, a skończywszy na grze w paintball. Często wiążą się one z wyjazdami, na przykład na mazury, co pozwala zarazem się zintegrować, jak i odpocząć psychicznie od codziennych obowiązków. Będąc na mazurach można oddać się zwiedzaniu, pooddychać świeżym powietrzem oraz korzystać z innych atrakcji, jak choćby rejsy po ogromnych jeziorach.

Niemal pewne jest, że każdy event firmowy pozytywnie wpłynie na atmosferę w firmie, co w dużej mierze może przełożyć się na jej wyniki finansowe, a przecież właśnie o to w tym wszystkich chodzi. Oczywiście eventy wiążą się z wydatkami, ale te z pewnością po pewnym czasie zwrócą się z nawiązką. Pracownicy dobrze będą wypowiadać się o pracodawcy, a ten nie będzie miał większych problemów z utrzymaniem solidnej kadry.