Srebrne bransoletki w stylizacjach

Po długiej i mroźnej zimie w końcu doczekaliśmy się upragnionej wiosny. Za oknami mamy więc więcej słońca, pojawia się więcej zieleni, a i temperatura jest coraz wyższa. Wraz z pojawieniem się tego cieplejszego okresu, w sklepach pojawiły się też nowe propozycje odzieżowe. Okres letni przywitał więc nas zwiewnymi materiałami i kobiecymi fasonami. W niemal wszystkich stylizacjach możemy dostrzec też sporą ilość dodatków w postaci biżuterii. I w przeciwieństwie do zeszłego roku, tym razem dominuje srebro. 

Subtelna bransoletka na lato

bransoletki damskie srebrneWażnym uzupełnieniem każdej stylizacji są różnego rodzaju dodatki, w tym, przede wszystkim biżuteria. Towarzyszy ona przede wszystkim kobietom, chociaż w salonach jubilerskich możemy też znaleźć biżuterię dla mężczyzn. W tym sezonie wiosenno- letnim styliści przygotowali dla pań piękne, kobiece stylizacje, bazujące na zwiewnych materiałach i kwiatowych motywach. W każdej z tych propozycji pojawiają się też różnego rodzaju srebrne dodatki. W zeszłym roku królowało złoto, teraz, natomiast, projektanci postawili na zimniejsze barwy i delikatność srebra. Prawdziwym hitem mają być delikatne bransoletki damskie srebrne, które mają być subtelnym dodatkiem do niemal każdej stylizacji. Takie bransoletki, bazujące na cienkim,  srebrnym łańcuszku, doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień,  jak i na jakieś ważniejsze wyjścia. Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu bransoletki były najgorzej sprzedającą się częścią bogatego świata biżuterii. Klienci woleli kupować kolczyki lub naszyjniki. Obecnie się to zmieniło i bransoletki sprzedają się równie dobrze jak kolczyki na przykład. Najlepszym okresem dla bransoletek są wiosna i lato, ze względu na to, że wówczas są one najlepiej widoczne na ręce. Odkrywamy bowiem nasze ramiona w ciepłe dni. A tak bransoletka dodaje nam blasku i pięknie odbija się na opalonej skórze. 

O poprzedniego roku bransoletki są wielkim hitem kobiecych stylizacji. Na obecny okres wiosenno – letni projektanci proponują nam delikatne bransoletki wykonane głównie ze srebra, które są subtelnym uzupełnieniem zarówno tych bardziej, jak i mniej formalnych strojów. Co ciekawe, bransoletki dopiero od niedawna cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wcześniej sprzedawały się gorzej, niż naszyjnki.