Szklane panele do kuchni z dowolną grafiką

W dzisiejszych czasach urządzanie domu lub mieszkania to prawdziwa przyjemność. Wszystkie nowoczesne materiały wykończeniowe dają niesamowite możliwości. Najlepiej skorzystać z usług projektanta wnętrz bo tylko w ten sposób można się o wszystkich nowoczesnych możliwościach dowiedzieć. W praktyce jest tak, że cokolwiek byśmy sobie nie wymyślili to da się to tak czy inaczej wykonać. Prawdziwym hitem są teraz panele do kuchni. Wykonane są ze specjalnego rodzaju szkła.

Wygląd paneli szklanych może być dowolny

Szklane panele na wymiar z WarszawyWszyscy montują je ostatnio w swojej kuchni, ale w każdej kuchni wyglądają one inaczej. A wszystko dlatego, że ich wygląd zależy jedynie od tego co sobie sami wymyślimy. Panele szklane można zamontować wszędzie. Najlepiej prezentują się w kuchni na ścianie pomiędzy dolnymi a górnymi meblami. To właśnie w tym miejscu najczęściej montowało się kiedyś kafelki. Teraz z powodzeniem zastąpiły je szklane panele na wymiar z Warszawy, które wykonuje się za każdym razem pod indywidualne zamówienie. Ich największą zaletą jest to, że można na nich nadrukować każdą dowolną grafikę. Może to być zdjęcie z wakacji, portret czy na przykład jakiś ściągnięty z internetu dowolny obrazek. Na pewno takie szkło ozdobi każdą ścianę kuchenną. Tym bardziej, że przestrzeń między meblami zawsze w kuchni wydaje się dosyć pusta. Takie szklane panele produkuje się pod indywidualne zamówienie. Trzeba tylko podać wymiar no i oczywiście przesłać grafikę, która musi być w odpowiedniej rozdzielczości i jakości. Poprawnie zamówione panele wykonane zostaną w przeciągu kilku tygodni. Ceny paneli szklanych są różne w zależności od tego, kto je dla nas produkuje. Natomiast cały panel składa się z małych paneli, które trzeba potem odpowiednio przykleić i złożyć w jedną całość. Średnio za metr kwadratowy takiej ozdoby trzeba zapłacić około trzystu złotych.

Panele wykonane ze szkła i z namalowaną na nich dowolną grafiką prezentują się naprawdę wyjątkowo. Wyglądają tym bardziej indywidualnie im bardziej spersonalizowana będzie wydrukowana na nich grafika. W każdym razie efekt wizualny na pewno wywołuje głośne wow. Planując wykończenie lub remont kuchni warto zacząć od przejrzenia oferty warsztatów szklarskich wykonujących takie panele na zamówienie i pod konkretny wymiar.