Używane naczepy typu Lowboy

Przyczepy niskopodwoziowe są dostępne w różnych rozmiarach, ale większość z nich ma 48 lub 53 stopy długości. Typ studni i długość naczep niskopodwoziowych ma kluczowe znaczenie, ponieważ określa, jaki rozmiar i rodzaj sprzętu można na niej przewozić. Długość studni naczep niskopodwoziowych może wynosić od zaledwie 20 stóp do nawet 30 stóp. 

Naczepy na sprzedaż o różnych typach osi

tania sprzedaż naczep w bodzentynieWysuwane naczepy niskopodwoziowe mogą jeszcze bardziej wydłużyć studnię w przypadku wyjątkowo długiego ładunku. Niektóre studnie mogą mieć mosty pośrodku lub płaskie lub studnie wysięgnikowe nad tylnymi osiami, dlatego ważne jest, aby typ studni pomieścił rodzaj sprzętu, który będziesz ładować. Większość naczep niskopodwoziowych ma szerokość 102 cale, ale ma podpory lub wysuwane wzdłuż boku, które mogą poszerzyć szerokość przyczepy, aby pomóc w przenoszeniu szerszych ładunków kołowych lub gąsienicowych. Większość naczep niskopodwoziowych nie jest wyposażona w wyciągarki z boku, a kierowcy ciężarówek używają łańcucha i spoiwa do zabezpieczenia ładunku przewożonego na naczepie. Ogólnie rzecz biorąc, większość naczep niskopodwoziowych składa się ze stalowej ramy, stalowych belek poprzecznych i stalowej konstrukcji zewnętrznej z drewnianymi podłogami. Przyczepy typu lowboy są dostępne w punktach sprzedaży takich jak tania sprzedaż naczep w bodzentynie w mieszance różnych odmian osi, od tandemów, przez Tri, po quady i nie tylko. Odwracane osie, jeepy i dopalacze to typowe akcesoria, które pomagają naczepom niskopodwoziowym przewozić większe i cięższe ładunki. Niektóre ciężkie naczepy niskopodwoziowe mogą mieć wiele osi, jeepy, dopalacze, drążki rozporowe, przedłużenia szyi i inne dodatki, które pomagają w transporcie najcięższych ładunków. Lowboys mają wiele różnych wariantów szyi, aby pomóc w załadunku i rozładunku sprzętu. Łyżwy z odpinanym mechanicznie mają system szyjkowy, który mocuje się i odłącza ręcznie za pomocą systemu sworzni blokujących, dźwigni, uchwytów, szekli i pomocy półciężarówki. Naczepy niskopodwoziowe są również produkowane jako przyczepy niskopodwoziowe odłączane hydraulicznie, które występują głównie w dwóch różnych stylach: z łożyskami na podłożu i bez łożysk na podłożu. 

Siłowniki hydrauliczne wykorzystują ziemię do odepchnięcia się, aby podnieść i obniżyć wysokość naczepy, a także podłączyć i odłączyć szyję od naczepy. Jeśli widzisz naczepę niskopodłogową, która ma siłowniki hydrauliczne, które wykorzystują ziemię pod nią do pchania przyczepy w górę i w dół, oznacza to, że jest to naczepa typu lowboy z podłożem.