Wesele z kolorowymi sztucznymi ogniami w prezencie

Niedawno wziąłem ślub z kobietą moich marzeń. Jestem z nią bardzo szczęśliwy i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Od zawsze była szalona i lubiła robić specyficzne rzeczy. Chciałem żeby na naszym weselu wydarzyło się właśnie coś szalonego, co spodoba się zarówno jej jak i naszym gościom. Bardzo długo próbowałem coś wymyślić, ale w końcu się udało. Pomogła mi we wszystkim siostra mojej kobiety i bardzo jej za to dziękuje.

Sztuczne ognie jako niespodzianka

kolorowy pokaz sztucznych ogni na weseluNadszedł dzień ślubu. Byłem bardzo szczęśliwy i nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje. Balem się trochę, że ta niespodzianka nie wypali. Dojechaliśmy na sale, gdzie odbywało się wesele. Każdy bardzo dobrze się bawił. Jedzenie było przepyszne, a goście byli zachwyceni. wybiła północ. Wziąłem mikrofon do ręki i zaprosiłem wszystkich na zewnątrz. Wszyscy się dziwili, dlaczego maja tam iść. Nagle z samochodu wysiedli panowie, którzy zrobili nam kolorowy pokaz sztucznych ogni na weselu. Moja żona była zachwycona. Od zawsze marzyła o takim pokazie. Panowie byli bardzo profesjonalni i wiedzieli jak to wszystko trzeba robić. Pokazali nam coś, czego nie dalibyśmy rady samemu zrobić. Cały pokaz trwał ponad pół godziny. Zaczęli zabierać gości do wykonywania różnych sztuczek. Każdy się bał, ale wychodziło im to perfekcyjnie. Nawet osoby, które mieszkały w pobliżu przychodziły, żeby móc zobaczyć co się dzieje. Puszczali mnóstwo fajerwerek w powietrze. Na samym końcu wypuścili coś co sam zaplanowałem. Był to napis „kocham cię moja żono”. Moja kobieta, gdy to zobaczyła to się popłakała. Spełniłem jedno z jej marzeń. Panowie potrafili rozruszać gości. Każdy był w szoku widząc co oni potrafią zrobić. Mieliśmy wynajętego fotografa i kamerzystę. Każdy robił sobie przy tym pokazie zdjęcia, a kamerzysta nagrał całe wydarzenie. Będzie co wspominać. Wszystko wyglądało naprawdę pięknie. Cała okolica była rozświetlona tymi ogniami.

Uważam, że prezent niespodzianka się udał. Moja zona do tej pory nie może zapomnieć o tym pokazie. Bardzo się jej podobało i ciągle mi dziękuje za przygotowanie tego wszystkiego. Uważam, że taki pokaz nadaje się na wesele. Goście będą zachwyceni. Jestem szczęśliwy, że wszystko wyszło tak jak planowałem. Sam byłem bardzo zszokowany, bo nie sądziłem, że aż tak pięknie to wszystko wyjdzie. Polecam to każdemu. Wrażenia nie do zapomnienia.