Wykonanie domowego manicure przy pomocy flexi żelu

Paznokcie mogą być małym dziełem sztuki. Obecnie dostępne metody dbania o płytkę pozwalają na stworzenie nie tylko pięknych, ale również niezwykle trwałych zdobień, które przetrwają w nienaruszonym stanie nawet trzy tygodnie. Co więcej, nie musimy wydawać fortuny na wykonanie takiego manicure u profesjonalnej stylistki. Jeśli możemy pochwalić się odrobiną zdolności manualnych i odpowiednią dozą cierpliwości, wykonanie takich paznokci możliwe jest we własnym domowym zaciszu.

Zalety flexi żelu

flexi żelChyba każda Pani stara się jak najlepiej dbać o swoje dłonie. Choć odpowiednio nawilżona skóra i zadbane, starannie wypiłowane płytki paznokci to absolutna podstawa, jeśli chcemy czuć się elegancko i z klasą, to jednak lubimy dodatkowo ozdobić swoje palce ulubionym kolorem lakieru. Tradycyjne preparaty są jednak nietrwałe i wymagają ciągłych poprawek, co może być szczególnie uciążliwe dla zabieganych kobiet. Na szczęście istnieją sposoby na to, by cieszyć się pięknym manicure przez bardzo długi czas. Co więcej, wykonanie takiego zdobienia nie wymaga już wizyty u profesjonalnej kosmetyczki i wydania konkretnej sumy pieniędzy. Samodzielne wykonanie trwałego manicure umożliwi nam flexi żel, za pomocą którego w łatwy i przede wszystkim szybki sposób przedłużymy i odpowiednio wyprofilujemy płytkę. Jest to również doskonały sposób na to, by naprawić wszelkie ubytki i pęknięcia, które normalnie wymagały by od nas znacznego skrócenia wszystkich paznokci. Wspomniany produkt utwardza się zarówno w lampach, wykorzystujących światło LED, jak i UV, zatem bez względu na to, jakim sprzętem dysponujemy, możemy przynajmniej spróbować wykonać taki manicure samodzielnie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na zakup specjalnej lampy. Ważnym aspektem dla niektórych Pań może być również fakt, że omawiany preparat nie ma żadnego wyczuwalnego zapachu, w przeciwieństwie do wykorzystywanych do tej pory akrylu i żelu, których won mogła drażnić i zniechęcać do korzystania z tego typu rozwiązań.

Wypielęgnowane, zadbane dłonie to marzenie każdej kobiety. Większość z nas jest jednak na tyle zabiegana, że ie ma czasu na ciągłe poprawianie manicure, wykonanego przy użyciu tradycyjnych lakierów, aplikowanych na naturalną płytkę. Istnieją jednak rozwiązania, które pozwalają nam cieszyć się nienagannym stanem płytek przez bardzo długi czas. Co więcej, wykonanie takiego sposobu jest możliwe we własnym domowym zaciszu.