Zack – lider stali nierdzewnej

Marka Zack znana jest w całej Europie. To lider w produkcji akcesoriów łazienkowych i kuchennych że stali nierdzewnej. To marka, która zasłynęła swoją niemiecką precyzją, prostotą a z elegancją designu i wysoką jakością wykonania.

Dlaczego warto poznać nierdzewne akcesoria Zack?

akcesoria łazienkowe zackFirma z długoletnim doświadczeniem produkuje akcesoria łazienkowe ze stali nierdzewnej 18/10, co oznacza, iż produkty mają w sobie 18% zawartości chromu i 10% niklu. Te proporcje nie pozostają bez znaczenia, wręcz przeciwnie świadczą o wysokiej jakości. Taki skład to gwarancja, że akcesoria łazienkowe zack nie korodują, są wytrzymałe na ów zjawisko i utrzymują elegancki błysk. Akcesoria można nabyć w wersji błyszczącej jak i z satynowym wykończeniem. Akcesoria Zack wyróżniają się prostą linią i kształtem co w połączeniu ze stalą nierdzewną daje efekt ekstrawagancji, luksusu, sterylności estetyczności i doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami łazienkowymi. Akcesoria Zack do uniwersalność i ponadczasowość, to też jakość materiałów i estetyka wykonania. W ofercie znajdziemy akcesoria łazienkowe typu: wieszaki, stojaki na papier, stopery do drzwi, relingi, pojemniki na detale łazienkowe, półki, stojaki i wiele innych. Produkty nierdzewne Zack, o zawsze modnym designie i dużej wytrzymałości na intensywne użytkowanie doskonale nadają się również do miejsc użytku publicznego: urzędy, korporacje, hotele etc. To również produkty, które mogą być pomysłem na podatek dla osoby, która np. cieszy się nabyciem nowego własnego mieszkaniowego kątu. Są funkcjonalne, a przy tym bardzo eleganckie.

Inwestując w detale łazienkowe, które z uwagi na swoją praktyczność są elementami niezbędnymi wyposażenia, warto zwracać uwagę na kwestie jakościowe i zastosowane materiały. Łazienka to trudne miejsce dla utrzymania sterylności i nienaruszonego stanu wyposażenia. Dobrze więc, aby stał nierdzewna była najwyżej jakości.