Zawodowo zajmuję się serwisowaniem regałów magazynowych

Pomimo mojego młodego wieku już od kilkunastu lat pracuję zawodowo. I to bez chwili przerwy właściwie. Kiedy miałem iść do pierwszej pracy to długo zastanawiałem się co to miałaby być za praca. I chociaż pierwsza praca była tylko na chwilę to moją drugą pracę wykonuję po dzień dzisiejszy. Zajmuję się naprawianiem regałów magazynowych, czyli czegoś czego nigdy nie zabraknie. Świadomie wybrałem ten zawód i dzisiaj uważam, że był to genialny wybór na wiele lat.

Każdy naprawiony regał to dla mnie sukces

serwis regałów magazynowychLudzie odnoszą w swoich zawodach i pracach różne sukcesy. Dla jednych sukcesem będzie awans a dla innych rekordowa sprzedaż promowanego produktu. Każdy ma jakiś swój sukces, który prędzej czy później osiąga. Każdy ma też swój zawodowy cel. Może to się komuś wydawać dziwne, ale dla mnie każdy serwisowany i naprawiony regał magazynowy to jest właśnie taki mały sukces. Dzięki temu mogę się cieszyć moją pracą, pomimo, że wykonuję ją już kilkanaście lat. Obecnie oferuję klientom serwis regałów magazynowych na własny rachunek. Prowadzę jednoosobową działalność, ale dzięki temu mogę wystawiać moim klientom rachunki lub faktury za swoje usługi. A klientów mam naprawdę sporo. Nie jest to jednak niczym dziwnym. Przecież to jest zawód, którym można się zajmować do końca świata. Przecież zawsze będą magazyny, na których składowany będzie towar. Magazyny są wszędzie, a teraz posiada je praktycznie każda większa firma. Nie mówiąc już o sklepach, hurtowniach czy supermarketach. Wszędzie jest tak, że towar przechowuje się na magazynie. Natomiast na magazynach są regały. Najczęściej stalowe, ale można jeszcze spotkać konstrukcje drewniane. Ja naprawiam te stalowe akurat. Jeśli jednak zdarzy się klient, któremu bardzo zależy na naprawieniu regału drewnianego to również zajmę się takim serwisem. Wszystko zależy od tego jaki to jest klient.

Naprawianiem regałów na magazynach zająłem się praktycznie od razu po szkole średniej. Nie licząc jedynie kilku tygodni tej omyłkowej pierwszej pracy. Teraz jestem uznanym w tej branży profesjonalistą. Mam klientów w różnych częściach kraju. A naprawa i serwisowanie regałów to przecież konieczność. Po co kupować nowe, kiedy wszystko da się szybko i łatwo naprawić. Ważny jest też regularny przegląd takich mebli stalowych.