tanie zestawy lakierów hybrydowych

Zestawy lakierów hybrydowych na początek

Lakiery hybrydowe na stałe weszły już do kosmetycznego świata. Ma wśród kobiet wiele zwolenniczek. Nic dziwnego, manicure hybrydowy jest trwały, wytrzymuje do trzech, czterech tygodni. Jest bardzo łatwy w wykonaniu, dlatego sporo osób decyduje się na wykonywanie go w domu. Czego potrzeba, by zrobić hybrydy w domu? Lampy UV, wacików bezpyłowych, odtłuszczacza i oczywiście…zestawu lakierów hybrydowych. Na początek, zanim wkręcimy się na dobre w temat, warto postawić na mniejszy zestaw, co nie będzie dużą inwestycją.

Lakiery hybrydowe – zestawy w niskiej cenie

tanie zestawy lakierów hybrydowychZestawy do manicure hybrydowego mogą zawierać różne elementy. Czasem są to same lakiery, bardzo często spotyka się też zestawy z lampą. Co wybrać? Najlepiej porównywać ceny i czytać opinie, zdarza się, że w zestawach są kiepskie lampy i lepiej kilka złotych dopłacić, kupując lampę osobno. Najbardziej cenione marki kosmetyczne w tej branży mają zazwyczaj w swojej ofercie małe, tanie zestawy lakierów hybrydowych. Stworzyli takie zestawy właśnie z myślą o tych, którzy zaczynają swoją przygodę z hybrydowym manicure. Taki zestaw zawiera zawsze bazę i top (czasem dwa w jednym), które są niezbędne do wykonania paznokci hybrydowych. Do tego dokładany jest jeden lub dwa kolory, które najczęściej dobieramy samodzielnie. Istnieją też zestawy tanie z większą ilością lakierów, jednak z mniejszą pojemnością. To świetna opcja jeżeli szybko nudzą nam się kolory. Poza tym, jeżeli malujemy paznokcie tylko sobie, taka mała pojemność wystarczy nam i tak na długo. Warto przy tym zwrócić uwagę, by marka na którą się decydujemy miała dobre opinie. Nie należy oszczędzać mocno na samych lakierach. Te w niskiej cenie, marek niewiadomego pochodzenia mogą nam zaszkodzić. Ich skład chemiczny może zawierać szkodliwe związki i w efekcie zniszczyć nam paznokcie lub prowadzić do różnych chorób. Zaoszczędzenie kilku złotych nie jest warte długotrwałego leczenia. Dlatego wybierajmy tanie zestawy lakierów hybrydowych, ale od znanych, polecanych marek.

Prawda jest taka, że nawet decydując się na nieco droższy zestaw i tak zaoszczędzimy. Więcej wydalibyśmy chodząc co kilka tygodni do kosmetyczki. Dlatego ta inwestycja szybko nam się zwróci. Absolutnie nie zniechęcamy do korzystania z usług salonów – nie każdy ma cierpliwość i zdolności do wykonywania manicure hybrydowego samodzielnie i warto mieć tego świadomość zanim zdecydujemy się na zakup.

Więcej na: http://www.lafemme.pl